Hardkor = gangsterka

W sumie link powinien iść do Niedzieli, ale klip jest tak przezabawny, że nie mogłem się powstrzymać:

Momenty z jazdą samochodem niszczą. Takie rzeczy to tylko we Francji.

Od razu mi się humor poprawił.

New Radicals

Jedną z niewielu rzeczy, jaka kojarzy mi się z czasami w podstawówce, jest właśnie ten klip. Uwielbiałem go jak i samą piosenkę. W gruncie rzeczy zapomniałem o niej, aż w czwartek rano, w krótkim odstępie czasu puszczono go zarówno w Zetce jak i w Trójce. Znak.

Sami New Radicals okazali się zespołem jednego przeboju. Album wyszedł w 1998 roku, singiel, You Get What You Give w 1999. Krótko po tym, wokalista i lider zespołu, Gregg Alexander rozwiązał projekt. Pamiętam, że było mi całkiem smutno z tego powodu wówczas.

Choć może to i dobrze, kto wie jakby potoczyły się losy świata, gdyby utrzymała się moda na te debilne kapelusiki.

Wake up kids
We’ve got the dreamers disease

Taking Back Sunday – Liar

Jakiś czas temu ukazała się nowa płyta Taking Back Sunday, Lauder Now, i jest promowana przez ten teledysk:

Całkiem elegancki, fanki Lazzarry muszą być zachwycone, mi się osobiście najbardziej spodobał patent z liniami wykresu zamieniającymi się w kabaretki babki a następnie w pajęczą sieć, pomysłowe. Sam kawałek też jest bardzo sympatyczny. Jednakże dla mnie, to co najlepsze mogli zrobić członkowie TBS zrobili na pierwszej płycie, Tell All Your Friends. Łącznie z najlepszym teledyskiem we wszechświecie do Cute Without The E:

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że kiedyś oglądałem inna wersję tego teledysku, z krótszymi przebiciami na grający zespół. To w sumie zabawne, ale polubiłem tą piosenkę w takim momencie swojego życia, który totalnie nie pasował do jej tekstu, i słucham jej z mniejszymi przerwami od dwóch lat. A gdy zobaczyłem teledysk już kompletnie oszalałem. Oczywiście ci, którzy nie wiedzą, do jakiego filmu on nawiązuje powinni szybko nadrobić braki w edukacji.

And will you tell all your friends
you’ve got your gun to my head
This all was only wishful thinkin,
this all was only wishful thinkin

Yeah

Co jest lepsze od girlsbandu złożonego z nastolatek?

Większość z Was powie wywracając ocami „cokolwiek”. Święta racja. Jednak z tego cokolwiek, jedną z fajniejszych rzeczy są girlsbandy złożone z babek dobijających do trzydziestki. I bynajmniej nie mam tu na myśli podświadomej rządzy zobaczenia reunionu Spice Girls. Niech odejdą hen w przeszłość. Mówię tu o Sugababes, a właściwie o ich ostatniej płycie.

Ok, chodzi mi wyłącznie o teledyski do singli promujących ich dwie ostatnie płyty: Taller in More Ways oraz Overloaded

Nawet jeżeli same Sugababes są odemnie raptem dwa lata starsze. Właściwie tylko jedna jest TAK stara, reszta jest w wieku Ady. Pomyśl Ada, ile już czasu zmarnowałaś na naukę francuskiego, zamiast tego mogłabyś być członkinią Sugababes. Choć wtedy raczej głupio by mi było oglądać te teledyski.

Hyhy

Push The Button:

Easy:

Eh, szkoda youtubowej jakości. Takie są koszty życia bez kablówki – oglądanie teledysków w internecie.

Sam nie wiem, to za co lubie tegu typu zespoły, to fakt, że gdy śpiewają o seksie, a w sumie nie śpiewają o niczym innym, to brzmią całkiem wiarygodnie. Przynajmniej wiarygodniej niż banda szesnastolatek. I te ich „Oooooooh”.

Hej, czy ja się zastanawiam nad wiarygodnością popowego zespołu z castingu?

Lubie te teledyski także za pracę jaką styliści włożyli w opakowanie tych babek, nawet jeżeli widać, że czerwony sweter na „Push The Button” jest związywany w supeł na plecach aby bardziej przylegał do ciała Heidi Range. To nie jest tak, że ja wiem, która jest która, po prostu sprawdziłem w Wikipedii i się dowiedziałem. Jestem niewinny. Nawet pisząc to teraz już nie pamiętam, że Heidi to blondynka, Armelle brunetka a Keisha murzynka. Na na na nie pamiętam.

Jednakże All Saints jest już w całośći złożone z trzydziestolatek. I też ma fajny nowy klip. Nie mówiąc już o ciuchach. I akcesoriach. Oczywiście.

Rock Steady:

Dzięki takim zespołom jak All Saints i Sugababes przestaję bać się starości w gruncie rzeczy. No Kylie też robi swoje.