in varia

Motyw Drogi prezentuje: Owoce Morza

owoce morza
Gdy trzy lata temu pisałem notkę, która z historycznej perspektywy okazała się być pierwszą Niedzielą, nie wyobrażałem sobie, jak to będzie wyglądać dzisiaj. Na przestrzeni czasu zmieniała się tematyka, z komiksowej na bardziej ogólną i dotyczącą wszystkiego fajnego co napatoczyło się pod ręce podczas buszowania po sieci, sami wiecie.

Dziś mam przyjemność przedstawić kolejną rzecz noszącą oślizgłe znamię macek Motywu: Owoce Morza. Pisząc w skrócie, Owoce Morza to Niedziele w formie wideo. Redakcja tvgry.pl zwróciła się do nas z propozycją współpracy – my dostarczamy linki i piszemy dokoła nich scenariusze, oni realizują na ich podstawie krótki przeglądowy program, który następnie jest publikowany na łamach serwisu. Tvgry to część znanego wszystkim GOLa, chyba największego w Polsce serwisu poświęconego grom.

Owoce Morza będą ukazywać się raz na dwa tygodnie, w środy. Część linków będzie się oczywiście powtarzać, ale chcemy, aby i w Niedzielach i w Owocach Morza można było znaleźć nieco inne rzeczy. W Owocach raczej nie będziemy podrzucać sznurków bezpośrednio związanych z grami, więc choćby tym będą się różnić. Następny odcinek 10 marca.

Skomentuj

Comment

12 Comments

  1. Łapiecie swoimi mackami coraz więcej mediów ;) Tak trzymać. Good job.

  2. Super sprawa, Motyw rośnie w siłę :)

    Dorzucajcie linki do poszczególnych odcinków, bo nie da się wrzucić Owoców do RSSa :(

  3. Szkoda, że nie jest to na YouTube bo tak można by było dać subskrypcję, a tak trzeba wchodzić przez ten ich serwis. No ale nie ma to tamto, zacna idea.