in internet

Enter Steve

Enter Steve

Aż trudno mi w to uwierzyć, ale w Questionable Content zaczęło się coś dziać. Jacques postanowił w 816 odcinku powrócić do postaci Steva, tym razem z bokobrodami, odświeżając nieco aktualną konwencję polegającą na luźnych gadkach za ladą kawiarni. Pojawił się, po raz pierwszy od dobrych trzystu odcinków wątek romantyczny!

Zostawiając Martena z Dorą i Faye w tle, na pierwszy plan wypłynął Steven z moją ulubioną aktualnie bohaterką, Penelopą. Przypomnę, Steve jest tym przyjacielem Martena, który lepiej radzi sobie z kobietami. Przynajmniej do czasu jego ostatniego związku z niejaką Ellen. Natomiast Penelopa jest być może tajemniczą superbohaterką roznoszącą pizze w lokalnej pizzerii, aktualnie jednak pracuje w Coffea of Doom.

Enter Steve

Tak też, gdy ta dwójka się spotkała i wszyscy liczyli na dalszy flirt, Jacques zrobił to co zwykle, wprowadził kolejną żeńską postać do komiksu. Dwunastą już. I zrobiło się wreszcie ciekawie, i znowu czekam na następny odcinek. I nawet pisanie się Jephowi poprawiło nieco, jak choćby gadka o tym, co znaczy egzotyczność dziewczyny.

Tak czy siak, jest dramat omyłek! Yeah!

Rany, zaraziłem czytaniem Questionable Content sporo osób z mojego otoczenia, ale praktycznie większość odpadła znudzona. Ja jednakże czekałem i wierzyłem… harr

A w 813 odcinku pojawiła się, dziwnym trafem, Marta. Podejrzane.

Skomentuj

Comment

  1. też się cieszę, że wreszcie się ruszyło, bo miałam juz coś takiego, ze nie zaczynałam dnia od zobaczenia, co tam w QC. A teraz znów tak robię ;)

Webmentions

  • motyw drogi » Scene Language 02/23/2007

    […] roku temu mylnie sądziłem, że w Questionable Content zacznie się dziać coś ciekawego. O zawiedziona nadziejo. Nie mniej, […]