in varia

Chciałaś masz, tylko cooooooo

Dopiero wieczorem doznałem spotu Katarzyny Lenart, tego na którym rzeczona kandydatka do sejmu zrzuca żakiet, prezentuje czerwony jak robotnicze sztandary stanik, tego który wzbudził obruszenie i naśmiewki. Doznałem, poczytałem komentarze w internecie i jest mi po prostu smutno.

Abstrahując od tego, jak bardzo trzeba być nieprzytomnym, aby wiązać się z SLD, i litościwie pomijając pomysłowość autora reklamówki, odnoszę wrażenie, że nikt nie pomyślał, co stanie się potem, gdy już go ktoś obejrzy. Zabrakło wyobraźni, która mogłaby w umyśle wymalować obraz ziemi spalonej przez zjednoczone hufce wąslandii.

Swoją drogą, ktoś wpadł na pyszny pomysł i oznaczył go jako +18 na YT. Dżizas. I to „censored”. Łolaboga. Przechodząc jednak do losowo wybranych komciów z YT i FB, bo one tutaj są najlepszą lekcją pokory i politycznego marketingu:

w dzień wyborów ssie pałę :)

Katarzyno Lenart, możesz zrobić więcej? To zrób mi loda, a (być może) pójdę glosować.

Kasiu moze jakas kawa ?

Super spot, już grzeje kapucyna z myślą o mojej wybrance z listy wyborczej SLD :)))))))))))))))))))))) hahahaha :)

Współczuję, bardzo Ci współczuje dziewczyno i mówię to jako członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej podpisujący się swoim imieniem i nazwiskiem. Nie chce nawet się domyślać co chcesz oferować ludziom w Sejmie. Uważam, że za taki spot powinnaś ponieść konsekwencje wewnątrz partii. Chyba inaczej rozumiemy lewicowość. Nie wiem o jakie prawa kobiet chcesz walczyć, ale inne aniżeli większość ludzi w SLD.

myślę,że pokaż dupę to będą większe szansę :]

Nauka ze sprawy Katarzyny Lenart jest następująca: ludzie tak bardzo przyzwyczaili się do swojej obecności na Facebooku, że nie ma dla nich znaczenia czy podpisują się imieniem i nazwiskiem, czy nie. Są w internecie, więc mogą wyrazić swoją opinię. Po prostu. Druga jest taka, że możemy lubić striptizerki, ale i tak z góry zakładamy, że są po prostu prostytutkami. A także, jeśli wystawiasz się na tak ewidentny strzał jak Katarzyna Lenart, to musisz się liczyć na festiwal testosteronu w komentarzach. Bo Polak jest szarmancki, ale tylko wobec swojej babci.

Ową wybiórczą rycerskość zauważyła też sama kandydatka, dramatycznie pytając:

Moi drodzy, czy Wy naprawdę nie rozumiecie, że jak ktoś rozsądnie napisał, wobec tabloizacji mediów i niestety też polityki postanowiłam zrobić coś niecodziennego, aby zwrócić uwagę na moją osobę? Czy zrobiłam naprawdę coś złego? Czy nikt nie weźmie mnie w obronę?

Teraz, to wiesz, trudna sprawa.

Skomentuj

Comment

  1. Bezbłędne te filmy, a pan Maciek, który uratował sytuację, to mistrz :)

  2. Sam na ten filmik wpadłem dwa dni temu jak mi ktoś w komentarzach wspomniało striptizie wyborczym. Czekam aż jej CKM sesję zaproponuje. Robi robotę, ale Paca i jej „umiłowaaaany kraj” zdecydowanie żenada roku.