in niedziela

niemalże poniedziałek 193


znaleziona na flickr – by Ben Templesmith

Ø Super MeatBoy doczekał się swoich winylowych figurek. Są tak fajne, że nawet ja, któremu winyle nigdy się nie podobały, zastanawiam się nad którąś. Nakład ściśle limitowany.

Ø Canabalt nadal żyje, ma się dobrze i niedługo doczeka się wersji na dwóch graczy.

Ø Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak może wyglądać prasa na iPada – w pełni zintegrowana z multimediami. Tu jeszcze jeden filmik.

Ø Macie może zużyty talerz satelitarny? Instructables pomoże Wam sprawić, by w mieście pojawił się nowy heros (ze starego komiksu).

Ø Znudzeni skomplikowanymi pulpitami, na których ciężko odnaleźć żądane ikony? Może tak jak mnie, zauroczy Was zbiór naprawdę prostych tapet.

Ø Jesteście z tych, którzy niespecjalnie przejmują się tym, jak grają w gry, bo opcja save/load zawsze ratuje ich z opresji? Zagrajcie w „One Chance” – tak, dokładnie – macie tylko jedną szansę na przejście gry i zmianę świata. Lub pozwolenie, by toczył się po swojemu.

Ø Wirtualne światy? Ziew. Ale stworzone bezpośrednio w przeglądarce? To coś nowego.

Ø Ładny interaktywny plakat z twórczością Tima Burtona.

Ø Walka tytanów w zbrojach.

Ø Tajemnicza komisja w tajemniczych okolicznościach będzie wybierać komiks roku. Zaintrygowali mnie profesjonalną domeną, zobaczymy, co z tego wyniknie.

Ø Pakudny, meksykański skurczybyk – czyli wywiad z Dannym Trejo.

Ø Kącik muzyczny dla tych, którzy nie chcą dorosnąć.

Ø O, znalazłem jeszcze zwiastun „Thora” – zapowiada się na niezłą bajkę, a Thor wygląda całkiem badass – w sumie na razie widać mniej plastiku, niż się spodziewałem.

Skomentuj

Comment