Komiksy · Filmy · Gry · Anime · Manga · Muzyka · Książki · TV · Wywiady · Warszawa

n185


niedziela · komentarzy 13

* „Sprane dżinsy i sztama” to komiks rysowany przez Pawła Płóciennika do scenariusza jego ojca, który miałem wpisany na listę zakupów już od jakiegoś czasu. Bez względu na to jaki będzie, jego zwiastuny przejdą do historii promocji polskiego komiksu.

* Jeżeli zastanawialiście się, co też dzieje się z drugim i trzecim tomem „Monte Cassino„, to możecie zajrzeć na oficjalny blog komiksu, na którym autorzy informują o dalszych postępach. Już teraz można zobaczyć, że w jednej ze scen występuje znany z Batmana Joker.

* Nasza Księgarnia zapowiedziała, że wyda w październiku trzeci tom zbiorczego wydania „Fistaszków”. Znowu będzie czytania na kilka tygodni. I zawsze to kolejny tom w kierunku pełnej kolekcji.

* W listopadzie do polskich kin wejdzie „Iluzjonista”, czyli film autorów „Tria z Belville”. Zwiastun obejrzycie tutaj.

* Klawy pomysł na nie tak oczywistą startrekową bluzę.

* Okazuje się, że hipsterski Hitler jest tak zabawnym żartem, że aby go tłumaczyć, trzeba nosić koszulki z hipsterskim Hitlerem, na których hipsterski Hitler ma hasła z zabawnym żartem. Pff.

* Był już polski filmik o transformerach, ale okazał się być reklamówką TVN-u. Ten rosyjski powstał z czystej miłości do efektów specjalnych i młodych mężczyzn z nagimi torsami i w klapkach.

* Rok temu Blood Command przyjechało do Polski i zagrało na koncercie dla 50 osób. Było to w innym mieście, jeszcze ich nie znałem i teraz pluje sobie w brodę. Następnym razem jak przyjadą to już pewnie na jakiś festiwal. Tymczasem, ich kolejny numer:

komentarzy 13

Dodaj komentarz