Komiksy · Filmy · Gry · Anime · Manga · Muzyka · Książki · TV · Wywiady · Warszawa

Niedziela 176 – panie wciąż nie mają co jeść


niedziela · komentarze 22

niedziela 176

* Jeśli nie pamiętacie, to dzisiaj odbywa się druga tura wyborów prezydenckich. Możecie zagłosować na dowolnego kandydata, pod warunkiem, że jego nazwisko zaczyna się na literę K. Oraz kończy na „ski”.

* Z cyklu „absolutnie niepotrzebne amerykańskie wersje europejskich filmów” : zwiastun „Let me in”, czyli adaptacja szwedzkiego „Let the Right One In”. Tym razem jednak bez afroamerykańskiej obsady z Chrisem Rockiem na czele.

* Więc wczoraj po raz pierwszy obejrzałem którąkolwiek ekranizacje Pottera w całości – wcześniej wielokrotnie próbowałem, ale nuda nie pozwala mi skończyć. W dobrym towarzystwie udało się jednak „Czarę ognia” zaliczyć i przypomnieć, czemu nie warto oglądać pozostałych. Tymczasem jednak do sieci trafił zwiastun rozbitych na dwie części „Insygniów śmierci” i miałem ciary. Ale to głównie przez widok dwóch ludzkich mas biegnących na siebie.

* To trochę niesamowite jak sobie pomyślę, że żyjemy w czasach, w których taki gość jak Steve Martin ma swoją stronę internetową. Niby oczywiste, a jednak. Tymczasem ma i można na niej znaleźć fikcyjną, acz zabawną, listę wymagań związanych z organizacją występu komika.

* Do listy blogów publikujących dziwaczne zdjęcia rodzinne dopisujemy ten zamieszczający Dziwaczne Zdjęcia Rodzinne Ze Zwierzętami. Internet jest od tego lepszy.

* Aby odhaczyć temat „Gwiezdne Wojny”: słodziutki filmik z AT-AT jako psem. To niech będą jeszcze foremki do naleśników w wiadomych kształtach. I uroczego Chewbaccę. Który nie żyje.

* Raczej bym ich nie założył, ale dobrze, że ktoś wreszcie o takich butach pomyślał i je zrobił.

* Jeżeli chcecie mieć ogrzewane słońcem pomieszczenie, zamiast kupować kosztowną instalację, możecie zrobić odpowiednie urządzenie przy pomocy puszek po napojach i przesuwanych drzwi. Łatwizna.

* A i jeszcze batmański link od Pawła: Mroczny Wózek Golfowy.

* Na zakończenie, klip potwierdzający tezę, że hardcore=impreza.

komentarze 22

Dodaj komentarz