in niedziela

Niedziela 171

niedziela 157
Nieskończona macka autorstwa Andrew Straussa.

* We wtorek, 1 czerwca, w Łodzi, o godz. 18.00 w księgarni Mała Litera art odbędzie się spotkanie z Maćkiem Łazowskim, autorem „Boskiej Tragedii”, komiksu o którym nie wiem co napisać więcej, poza to, że jest najlepszym polskim komiksem jaki czytałem od lat. Na spotkanie zapraszam serdecznie, zwłaszcza, że to właśnie ja będę je prowadził! W pobliżu będzie też Bartek Szymkiewicz, więc będziecie mogli spokojnie zdobyć hellhotelowe autografy i rysunki.

* Tymczasem na stronach Bitew Komiksowych toczy się Wojna. Dwie drużyny rysowników, o dosyć głupkowatych nazwach, stają w szranki i robią to samo co zwykle – czyli rysują wymierzone w siebie nawzajem komiksy. To ci urwisy.

* W marcu Paweł pisał o „Every Day The Same Dream”, grze od niezawodnego Molleindustria i w mniej więcej tym samym czasie powstał amatorski film na jej podstawie.

* Pisałem o tej grze na Polygamii, ale jak tak świetna, że muszę i tu: „Revenge of the Titans”, czyli nieznający litości tower defence, w którym klika się niewiele mniej niż w StarCrafcie. Od momentu kiedy zapłaciłem pół ceny za wersję roboczą (w poniedziałek), twórcy wypuścili dwa uaktualnienia, które znacznie usprawniły rozgrywkę. Na plus dochodzi jeszcze sympatyczna warstwa graficzna.

* Rysownik Nick Edwards stworzył przeładny przewodnik do LARPowiania. Teraz już wiem wszystko, no prawie.

* Gdzie jest Paweł kiedy trzeba podlinkować samochód wystylizowany na myśliwiec z „Gwiezdnych Wojen”? Z Yodą w środku.

* Lewitująca deska z „Powrotu do Przyszłości” działa!

* Moje kubki smakowe zostały wczoraj wypalone przez kwaśne paski od Zozoli, ale jak patrzę na ten blog, to mam ochotę na więcej słodyczowych eksperymentów.

* Na koniec, świetna muzyczna aplikacja we flashu pozwalająca stworzyć własną grupę beatboxerów. Um łała umc łą łą.

* Walcząc z wi-fi Paweł zdołał podesłać kawałek do kąciku muzycznego:

Skomentuj

Comment

  1. O, Incredibox na motywie. Kiedyś się tym zainteresowałem, a dzięki zalinkowaniu go tutaj stracę resztę dnia.