in imprezy

Finał Ligi Bitew Komiksowych

Liga Bitew Komiksowych
Przy sztalugach: Tomek Pastuszka i Mariusz Ciechoński

Już pojutrze, 28 maja, odbędzie się finał Ligi Bitew Komiksowych, jeżeli ominęły Was bitwy eliminacyjne, musicie koniecznie przejść się do CDQ, bo w programie finałowym organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje. Start o godz. 20.00, wstęp wolny.

Finał rozpocznie się wykładem Przemka Pawełka na temat historycznego spojrzenia na komiks superbohaterski w Stanach Zjednoczonych. Pojedynkom rysowników towarzyszyć będzie wystawa prac, które powstały podczas imprez eliminacyjnych oraz elektro-akustyczny jam Free The Electronic. Podczas pojedynków atmosferyczną muzykę tła zagra Pawlak, muzycznym punktem kulminacyjnym imprezy będzie koncert zespołu Mama Selita.

W finale zmierzą się: Romek Gajewski, Mariusz „Wonder” Ciechoński, Tomek „Asu” Pastuszka, Kosmita, Małgosia „Margo” Dumin i Robocik.

Skomentuj

Comment

14 Comments

  1. Myślę, że przyszłością komiksu jest rysowanie wśród połykaczy ognia i bab z brodami.

    Przeszedłbym się, gdyby nie to, że muszę rysować komiks.

  2. swoją drogą ty sobie ironizujesz, a ja mam od Komiksowej Wawy wizję bitwy festiwalowej która odbędzie się w roku 2011. Prezentuje się ta wizja mniej więcej tak jak lądowanie Iron Mana na Stark Feście na początku Iron Mana 2. Mogę zamienić strój ognia na brodate baby łykające ogień, ale z tańczących kankana czirliderek nie zrezygnuję.

  3. strój iron mana of coz. over. gód najt N gód lak.

  4. Śledziu niedługo będzie pisał, że za komuny było lepiej :D

  5. Bo było! Ty nie masz prawa tego pamiętać! Ja pamiętam. Może i na półkach było mało, ale ludzie byli serdeczniejsi a komiksy mi puszczali w 500 tys. nakładu i na domek było i na fiata. A teraz…

  6. Może i kupię, ale nie na przedpłaty. Asu, pamiętasz przedpłaty? Tak myślałem.

  7. Pamiętam. Timof robił przedpłaty na Blanketsy. I na From Hell też.