in komiksy

Kartonowy konkurs

Rubino

Z okazji premiery trzeciego „Kartonu” i Festiwalu Komiksowa Warszawa mamy dla Was mały konkurs, w którym możecie wygrać „Karton” #3.

W nagłówku widzicie Rubino – wrednego jednorożca, nowego bohatera magazynu „Karton”. Schowaliśmy go gdzieś na Motywie w czterech różnych pozach. Osoba, która pierwsza znajdzie wszystkie jednorożce, wygra. Konkurs trwa do końca najbliższego piątku, a odpowiedzi przysyłajcie na mój adres mailowy (w dziale Kontakt).

Jednocześnie informujemy o wystawie „Kartonowe ludziki”, która będzie trwała od 20 kwietnia do 15 maja w klubokawiarni Lorelei. Wernisaż w poniedziałek 26 kwietnia o godz. 19.00. Więcej informacji na stronie „Kartonu” i Komiksowej Warszawy.

Aktualizacja:
Konkurs rozstrzygnięty. Wygrał Błażej Misiak. Gratulujemy!

Skomentuj

Comment

15 Comments

 1. Jeżeli nikt nie znajdzie wszystkich jednorożców – wygrywa osoba, która pierwsza znajdzie największą ilość.

 2. Ano właśnie, może nazwanie plików trochę inaczej przedłużyłoby zabawę ;) Poza tym ja szukałem Rubinów wkomponowanych jakoś w layout, a one tak in your face były ;)

 3. be co to za konkurs, 15 minut i koniec :P

 4. @templer – to była rozgrzewka. Jak pierwsze 5 plansz w notpronie. Kto grał ten wie :). Szykujcie się na round two.

 5. Kurde, nie spodziewałem się że ktoś mnie ubiegnie z tym „szukaj”. Inteligentne z Was bestie. :-)

 6. Powiem tylko tyle – znam już kilka przygód Rubino (Rubina?) i wiem, że ta postać będzie totalnym hitem w salonach tatuażu.

 7. Przepraszam, że nie na temat, ale czy/kiedy pojawi się na Motywie notka o Kick-Assie?

 8. Wybieramy się do kina w weekend, więc w poniedziałek pewnie coś się pojawi.

 9. A tam, Iron Man za tydzień ma naprawdę mierne sznse, żeby przebić ten film w moim mniemaniu, w ogóle zastanawiam się czy nie przebija jak dla mnie TDK jako najlepszy film na podstawie komiksu (przy czym trudno je jednak porównywać, zupełnie inny ton).

  Poza tym, w TVN-ie jest lektor. Your argument is invalid.