in komiksy

Kolektywnie i wąsato w swobodnym chaosie

Chlodna
Już w środę, 3 marca, o 18.00 w klubokawiarni Chłodna 25 odbędzie się mała impreza połączona z premierą czterech albumów: „Osiedla Swoboda”, „Gangu Wąsaczy”, „Elementu chaosu” i „Kolektywu” #6. Z zawartością „Gangu…” mieliście okazję zapoznać się w trakcie wąsatego tygodnia. Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na to wydarzenie, a płeć piękną małym konkursem zmobilizować do przyjścia z wąsem.

W planie są: pogadanki z Michałem Śledzińskim, Markiem Lachowiczem, Jakubem Rebelką oraz przedstawienie „Kolektywu”, którego ekipa również tłumnie stawi się na Chłodnej. Będą też autografy, stoisko z komiksami, wąsate quizy oraz youtube party, o jakim z pewnością marzy Bohdan. I kupa zabawy. Z wąsami. Ponieważ dwa ze spotkań z autorami poprowadzi Konrad i wyżej podpisany, tym bardziej zachęcamy do przyjścia!

Panowie od dłuższego (i krótszego) czasu zbroją się w wąsy, publikując zabawne zdjęcia i pozostawiając drogie panie trochę na uboczu tej drapiącej zabawy, dlatego też – jako męska szowinistyczna świnia – pomyślałem, że włączę je niejako w grę. Namawiam czytelniczki do przyjścia z wąsem – domalowanym lub sztucznym (chociaż naturalny z pewnością wzbudzi respekt), a pierwszą wąsaczkę, która złapie mnie na Chłodnej i powie, co by było, gdyby babcia miała wąsy, nagrodzę albumem „Gang Wąsaczy: Ruchome paski”.

Życzę naprawdę wąsatej środy.

Skomentuj

Comment

  1. liczę na jakąś obszerną relację na Motywie, bo się okazało, że nie będę mógł przyjść :(

  2. dziesiejsza polsatowska powtorka „Swiata Wg Kiepskich” z 2004 roku, w rolach glownych czteroosobowy „Gang Wasaczy”?!
    Cholera, nie wiem co o tym myslec? (i jak sie zalatwia taka promocje na dwa dni przed premiera?!)

  3. Mam bad piksel dokładnie w takim miejscu ze przechodząc do komentarzy dział ten nazywa sie u mnie „Komentarże”.
    Co z kolei, kazało mi się zastanowić nad inną rzeczą: jaki stosunek do ortografii ma Bogdan i Bohdan?

  4. To jeszcze jedno które mi chodziło po głowie od wywiadu.
    Czy fakt ze Gang jeździ trolejbusami ma związek z tym że napadają na zajezdnię autobusową? Jakąs animozja do środków komunikacji?