in varia

Motywdrogi na Ligaturze 2010

Ligatura 2010

Już w najbliższy czwartek, 4 lutego, w Poznaniu rozpocznie się Festiwal Kultury Komiksowej Ligatura, który w swoich założeniach ma być nieco bardziej kameralną imprezą, w której środek ciężkości z autorów został przeniesiony na same komiksy i to co się o nich mówi. W sobotę, 6 lutego odbędzie się cykl spotkań na temat „projektów i inicjatyw komiksowych” i w jego ramach, o godzinie 16 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami magazynu Motyw Drogi. To jest nami.

Nie wiem w jaki sposób będzie ta pogadanka dokładnie przebiegać, ale tak czy siak zapraszamy serdecznie. Będę obecny ja, a jeśli sesja nie wyszczerzy swoich kłów, to także Łukasz, a być może nawet i Paweł. Więc możecie liczyć na dawkę wspominek i historii, z czasów, kiedy jeszcze przerzucaliśmy komiksy przez granice w przebraniu mrówek przemycających papierosy. Będziemy też rozdawać autografy. Nie będziemy. Aha, nie będziemy.

Sobota, godzina 16.00, Wyższa Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Nie wiem dokładnie w której sali, ale tego łatwo będzie można dojść na miejscu. Mam nadzieję. Jeżeli nas kochacie, to przynieście ze sobą po rogalu.

AKTUALIZACJA: wiadomo już, w której sali odbędzie się spotkanie. Cytując plan Ligatury:

16.00
Motyw Drogi, spotkanie: Łukasz Hildebrand
sala 340

Skomentuj

Comment

11 Comments

  1. Rogale marcińskie można kupić przez cały rok, nawet w lutym. Z chęcią zobaczę, co z Was za jedni!

  2. Informację o tym, że Łukasz przejął nazwisko Konrada, uznaję za tanią prowokację do żartów na temat gejowskich małżeństw.