in niedziela

Solówka niedzielna na 120 nut

Niedziela
Człowiek-orkiestra:
Ponieważ Łukasz został dziś orędownikiem demokracji, ja zająłem się niedzielą… Nie jest to pierwszy taki przypadek, bo i Łukasz i Konrad mieli już swoje solówki. Enjoy.

Ø Kto by pomyślał – reklama wzorowana na klimatach „Call of Duty”. Nie powiem Wam, kto się tak kreatywnie promuje, sami zdziwicie się na końcu.

Ø Przekonajcie się, jak streścić „Łowcę Androidów”, „Obcego” i „Gwiezdne Wojny” w 3 klatkach. Te ostatnie naprawdę mnie urzekły

Ø A skoro już o „Star Wars” mowa – od dziś każdy wrestler może podkreślić swoje geekowe zainteresowania i przywdziać maskę z podobizną ulubionej postaci. Czekam na transmisje „Fett Podstępny vs Darth Maul Miażdżyciel”.

Ø Co by było, gdyby bohaterowie Marvela (i DC też) zostali narysowani w stylu książeczek dla dzieci z serii „Mr. Men”? Książek nie znam, ale efekt jest całkiem zabawny.

Ø Zawsze lubiłem bawić się domyślnym wyglądem Windowsa, zmieniając wygląd rozmaitych elementów i dorzucając różne widgety, łącząc wszystko w harmonijną całość. Jeśli ktoś ma podobne zajawki, to z pewnością zrobi na nim wrażenie pulpit stylizowany na odcinek Spider-mana, gdzie w dymkach są same przydatne informacje. Proste a genialne.

Ø Niektórych z Was pewnie dopadła już sesja. Motyw łączy się z Wami w bólu i poleca praktyczny gadżet, który sprawi, że skupienie się na nauce przyjdzie Wam bez trudu. Reklamacji nie uwzględniamy.

Komiksowy Pudelek:
Ø Robert Adler napomknął, że może mógłby i może skończyłby pewien zaczęty dawno temu komiks. Zdaję sobie sprawę, że część fanów właśnie w napięciu wstrzymała oddech, dlatego apeluję: Robercie, emo jest niemodne. Nie żal się i do roboty!

Ø Tymczasem fani Śledzia mają namacalne powody do radości – ich ukochany rysownik zdecydował się tworzyć i publikować regularnie! I nie mówię o „Wartościach rodzinnych” #3, które już się robią. Oprócz tego w każdy poniedziałek na serwisie gamezilla.pl pojawi się pasek z sympatycznymi Nerdz. Mam świadomość, że zapewne częściowo w celu wsparcia funduszu przeprowadzkowego, ale cóż… A skoro już o tym funduszu mowa – Śledź wrzucił kolejne plansze na allegro, szczegóły na blogu.

Ø Z okazji premiery nowego Terminatora, kącik muzyczny poświęcam Christianowi Bale’owi – dwa remixy jego genialnego freestyle’u pod roboczym tytułem „R U professional?!” wyszukał Łukasz:


Jeśli ktoś nie rozumie żartu, jak ja na początku, zapraszam tutaj. Internet bywa bezlitosny.

Skomentuj

Comment

13 Comments

 1. Co do tych dziecięcych bohaterów komiksów, to juz taki zabieg marvel zastosował, ale na krótką metę i to raczej taka ciekawostka – Mini Marvels. W sieci można znaleźć chyba gdzieś nawet za darmo paski z superbohaterami nieco w klimacie garfielda. No i byly chyba dwa zeszyty wydane mini-marvels o Spideyu i Venomie. Venom jest genialny.

 2. Spider-pulpit jest świetny. Wolę raczej proste pulpity, ale po tym aż zacząłem się zastanawiać nad dodaniem jakichś bajerów.

 3. Czy Spider-man na tym pulpicie walczy z czerwonym i niebieskim szpiegiem z Team Fortress? <.<

 4. wypraszam sobie. Christian Bale jest emo. Śledziu jest emo. Twoja stara jest emo. ja jestem zwyczajnie, kurwa, leniwy.

 5. ale dlaczego „internet bywa bezlitosny” ? dla mnie te kawałki to zamiatacze.
  a bale to mój ulubiony wokalista od przedwczoraj.

 6. Racja – zaśpiewał świetnie.:)
  W tym krótkim zdaniu usiłowałem zawrzeć starą prawdę, że jedno twoje potknięcie zostanie skopiowane, przerobione i obśmiane na 100 sposobów. Myślisz, że Bale jest dumny z tych kawałków?

 7. ja bym był. ale on cholera… taki delikatny angol… może ma wyrzuty sumienia faktycznie.