in komiksy

Poemefkowy konkurs

Konkurs
Parę dni przed MFK poprosiłem Marka Lachowicza by przygotował dla mnie planszę, na której mógłbym zbierać autografy. Chciałem w ten sposób nawiązać do dorysowywania wąsów Paroovce, a Markowi – który jest pochłonięty tajemniczymi projektami i obowiązkami rodzicielskimi – zapewnić obecność w Łodzi chociaż duchem. Plansza miała być tematyczna i odnosić się do festiwalowego miasta. Oto projekt, który nadesłał Marek. Osoby, które były w Łodzi, z pewnością zauważyły mnie kursującego od autora do autora z wielkoformatową teczką, a niektórzy nawet na bieżąco śledzili rozwój morskiego krajobrazu. Planszę zaprezentuję już niedługo, lecz najpierw postanowiłem zorganizować ekspresowy konkurs dla osób, które do Łodzi przybyć nie mogły. Dlaczego głównie do tych osób kieruję tę zabawę? Ponieważ nagrodami są darmowe komiksy, które w różnych punktach można było na festiwalu dostać. W skład zestawu nagród wchodzą: „Ser-ce”, „Kapitan Kultura” (dwie wersje) oraz „Bez urazy”.

Zasady:
KonkursProszę podać autorów, których rysunki widnieją na planszy. Trzy osoby, które podadzą najwięcej poprawnych odpowiedzi, otrzymają nagrody. Odpowiedzi proszę przesyłać na mój adres mailowy (dział kontakt), komentarze do wpisu zostaną odblokowane zaraz po zakończeniu konkursu (jutro ok. dwudziestej, chyba że nie nadejdzie wystarczająca liczba odpowiedzi). Planszę w pełnej krasie zaprezentuję w momencie zakończenia konkursu. Powodzenia!

Edit: Konkurs zakończony! Nadeszło pięć zgłoszeń, a nagrody wędrują do: Piotra Skoniecznego (wilk), Michała Kądziołki (badday) oraz Szymona Kaźmierczaka (kazik). Listę autorów autografów można zobaczyć tutaj. Wśród nadsyłanych zgłoszeń zdarzyło się parę fajnych nietrafionych odpowiedzi np. uznanie rysunku Ani Miśkiewicz czy kolca za narysowany przez Skutnika, Filipa Myszkowskiego za Liberatore, wzięcie Krla za Butenkę, a Szawła za Śledzia. Nikt za to nie trafił Gawronkiewicza. Dziękuję za wzięcie udziału w zabawie i zapraszam do kolejnych.

Skomentuj

Comment

 1. Awansowałem.

  Dąbrowskiego pewnie każdy odgadł, ale że gou ktoś nie poznał to się dziwię.

 2. Dzięki : )
  Przyznaję się do „paru fajnych nietrafionych odpowiedzi” :D

 3. Wow, nie pamiętam kiedy wygrałem coś w jakimś konkursie. Dzięki. :)

  Parę autografów pomyliłem, o wiele więcej nie wiedziałem. :P

 4. Komiksy dziś doszły, właśnie odebrałem na poczcie. Jeszcze raz dzięki:

  Po kilkunastu minutach:

  I już jestem po lekturze:)

  Kapitan Kultura – oryginalny sposób promocji miasta:), zabawne

  Fernandes – Mocne! i jak zwykle nie zawiodłem się na rysunkach

  Ser-ce – świeże spojrzenie, potrzebny komiks:)