in varia

Tydzień z Batmanem

tydzien z batmanem

Jako że kampanię promocyjną, jak i sam film, mamy już – od wczoraj – obaj za sobą, postanowiliśmy z tej okazji zorganizować pierwszy w historii Motywu tydzień tematyczny. O Batmanie właśnie. Niby powinien być w tygodniu poprzedzającym premierę, ale raz, że nie ma co odbierać chleba specom od promocji, dwa, że wpadliśmy na ten pomysł jakoś parę dni temu.

Tak też, jeżeli jesteście w stanie wytrzymać następne kilka dni z Batmanem, to zapraszamy serdecznie. Tym bardziej, że swoimi tekstami zgodzili się nas wesprzeć bardziej oblatani w nietoperzowych sprawach fachowcy. Każdego z nich poprosiliśmy o zajęcie się jakimś innym elementem Batmanologii i pokrewnych, będzie o filmie, o komiksach i innych takich.

Why so monothematic?

Skomentuj

Comment

  1. Niezły pomysł. Nawet lepiej że robicie 'tydzień nietoperza’ teraz a nie przed filmem, bo myślę że przy tych tonach artykułów które dostarczały różne i różniaste gazety, to byśmy chyba zwrócili batmana i to na pół przetrawionego ;>

  2. Uff, załapałem się na ostatni nocny z Gotham. Powiem tyle: czarny wielkolud na statku, który chwyta za detonator to jest gość. Zachwycił Martę ;-)

  3. Niby był, ale nie do końca, tak się wtedy złożyło bez większego zamysłu. Nie pociągnęliśmy do końca hejtingu, patrz – notka o Q&C i komiksie 44. Teraz będzie truu tydzień tematyczny.

  4. Puściliście newsy na polskie serwisy batmańskie? Taka Batcave pewnie by była zainteresowania informacją.

    Odpisz mi na maila, BTW.