Komiksy · Filmy · Gry · Anime · Manga · Muzyka · Książki · TV · Wywiady · Warszawa

Niedziela siedem sześć


niedziela · komentarzy 16

niedziela
Pan K.:
* Ciągle się zastanawiam, co jest lepsze, zostawiać pierwszy akapit notki i dodawać „czytaj dalej”, czy też wrzucać tak jak zwykle, a jedynie dłuższe notki dzielić. Sam zazwyczaj lubię na innych stronach to drugie rozwiązanie. Sugestie i preferencje?

* Tak wyczekiwani przeze mnie „Castle Crashers” mają wreszcie datę premiery! Niestety pod koniec sierpnia, ale trudno. Na razie chodzą strasznie plotki o końcowej cenie na Xbox Live, ale mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. To jest w granicy 1200 punktów.

* Norbert Rybarczyk chyba znowu podwija rękawy i bierze się do pracy nad „Bu”. Dobrze czytać.

* Z cyklu „zabawy z komiksową formą o który nie śniło się Pszrenowi”: odcinek Penny Arcade, w którym każdy z kadrów narysowany jest na innej karteczce z hotelu.

* Skoro jestem przy „Penny Arcade”, to Holkins i Krachulnik chałturzą teraz przy promocji trzeciej części Fallouta. Komiks można przeczytać na oficjalnej stronie gry.

* Aleja Kopistów przynosi dobrą wieść, jaką jest plotka o wrześniowej premierze trzeciego tomu „Baśni”. Poczekamy, uwierzymy.

Mister Ł.:
# Niegłupio piszący arcz przeniósł się z belowradarowego bloga na blogspotowy. Biorąc pod uwagę toporność pierwszego silnika, brak RSS i to, że Radary znikają na jesień, jest to bardzo dobry ruch. Arcz ma sidekicka – Julka, jeszcze nie wiem kto zacz i jak pisze, się okaże.

# Pamiętacie fake trailer „Werewolfwomen of the SS” z „Grindhouse”? No to nie wiem czy wiecie, ale myślą nad zrobieniem pełnometrażowego filmu i komiksu pod takim tytułem. Rob Zombie pokazał nawet okładkę! Taka sobie, ale może być grubo.

# Pojawiają się pierwsze opinie o „The Dark Knight”, póki co pozytywne. Sam idę w najbliższym tygodniu do IMAXa i nie mogę się doczekać. Tymczasem u „Strażników” nowe smaczki – parę plakatów i tapety na oficjalnej stronie.

# W 1976. roku umarł Mao Zedong, więc nie mogę ominąć okazji do podlinkowania skeczu Latającego Cyrku Monty Pythona z tą postacią. Natomiast jeżeli chodzi o muzyczne okolice, to w tymże roku urodziła się Agnieszka Chylińska, posiadająca niesamowity głos. Potwierdza to w coverze „Rhythm Is A Dancer”, który po prostu uwielbiam:

komentarzy 16

 • Ja się dziś wybieram na przedpremierowy i pewnie w piątek do IMAX’a.

 • Zostawiać akapit i rysunek i dawać czytaj dalej – gdy wpadam ba MD po tygodniu łatwiej mi szybko przejrzeć co się pojawiło…

 • Ale po prawej masz moduł „ostatnie wpisy”, nie trzeba zaraz jeździć po stronie całej ;).

 • A ja wolę po obrazkach wybierać co przeczytam.

 • Zostawcie jak jest.
  Ewentualnie kolejne tasiemce z Uliszewskim w roli głównej schowajcie nieco :)

 • Ale „jak jest” = schowany Łukasz i odsłonięty Konrad. ;-)

  Prawie jak drugi tom „Konrad i Paul”. :D

 • Ale to tylko wynika z ostatnich moich objętościowo dużych tekstów. Zerknij na „The Arrival” albo o „Wanted”. Sam nie wiem, czy byłby sens ich chowania.

 • wydaje mi sie, ze to jest odpowiedz : jesli ma byc (za) dlugo, to skracac, jak nie, to nie :)
  moze mam spaczone poczucie estetyki, ale niespecjalnie wadzi mi, ze raz jest tak, raz inaczej.
  [ rozwala mnie na stronie fallouta ‚choose your language’ a wybrac mozna miedzy flagami UK i USA [oczywiscie nie tylko] :D]

 • Bo nie chodzi tylko o język, ale też o ekskluzywne materiały dla danego kraju…

 • Konradzie – jaka znowu plotka? To jest informacja z początku lipca (u mnie 9.07) a Aleja po prostu potwierdziła objętość komiksu (chodzi o to, że Baśnie są tańsze od np. Lucyfera).

 • …domyslam sie, niemniej jednak mnie to cieszy. coz, najwyrazniej jestem spaczona.

 • Byłem wczoraj na Nietopyrzu. Nie dawałem się zwariować przedpremierowemu hajpowi, lecz mimo całej mojej miłości do wizji burtonowskich – Dark Knight to najlepszy Batman jak dotąd. I Heath Ledger potwierdza, że nie jest fajny tylko dlatego, że zmarło mu się przed premierą. Joker z każdym pojawieniem się kradnie wszystkim show.

 • asdf: jest jeszcze Australia :)

  Jarek: no to super!

 • JAPONfan

  Australia to Wielka brytania. maja królowa na banknotach.

 • Ale mają oddzielną flagę na stronie Fallouta 3, o to chodzi.

 • Australia to nadal miejsce zsyłki Brytyjskich bandziorów (przynajmniej na papierze), więc nie powinna mieć własnej flagi na stronie F3, jako z definicji kraj pijaków i złodziei…

  A tak bardziej poważnie, to właśnie wróciłem z Dark Knight i jestem pod wielkim wrażeniem. Najlepsza film oparty na komiksie obok Sin City (który lepszy, to kwestia sporna już). Jak się Strażnicy zepną to będzie ładne podium.

Dodaj komentarz