in niusy

Szansa na zdobycie niewypowiedzianej sławy

Dziś mijają dwa miesiące od kiedy Łukasz dołączył do pisania na stronie i jestem z tego całkiem zadowolony. W sensie, że pisze ze mną, nie, że minęły dwa miesiące. Jednakże, moje nieznające zaspokojenia ambicje łakną więcej. Konkretnie – jakiegoś cwanego logotypu albo loga, które spełniałoby następujące warunki:

 • byłoby skromne, niezbyt rozbuchane graficznie
 • w jednym kolorze, aby łatwo można byłoby go reprodukować gdziekolwiek
 • nie może też kojarzyć się z penisem
 • jako, że pomysł wykiełkował z chęci posiadania favicony, to byłoby fajnie, gdyby projekt dawał się łatwo na nią przerobić

Zdajemy sobie sprawę, że wymyślenie i opracowanie logotypu to poważna sprawa, na dodatek w normalnych warunkach nieźle płatna, jednakże jako, że sami piszemy na Motyw dla przyjemności i zabawy, to mamy czelność prosić o to w formie konkursu.

Z nagrodami!

Zasady są proste: do 6 czerwca czekamy na Wasze zgłoszenia i projekty pod moim adresem mailowym konradh na tlen.pl. Spośród nich wybierzemy ten, który się nam najbardziej podoba i nagrodzimy go wykorzystaniem przez nas na stronie!

khym

No, nie tylko tym, nie jesteśmy aż tak bezczelni.

Gardło-Sobie-Podrzynam-Babiel ufundował na nagrodę następujący rarytas:„The Pythons Autobiography by the Pythons” o której sam mówi, że zawiera „wiele niepublikowanych materiałów, listów, zdjęć i grafik”. Łukasz jest gościem, który jeździł na kolonie pythonowskie, czy jakoś tak, więc wie co mówi.

Ja dodam od siebie coś bardziej komiksowego, sam nie wiem jeszcze co, ale postaram się, aby to było fajne.

No i powiedzmy sobie szczerze – nie na co dzień trafia się okazja stworzenia loga dla strony, która zdobyła drugie miejsce w niezakończonym jeszcze oficjalnie konkursie Alei Komiksu w kategorii „komiksowy blog roku”.

Jeżeli ktoś jest tak jak my nieuzdolniony plastycznie, a ma jakiś ciekawy pomysł, to niech da znać w komentarzach.

Skomentuj

Comment

22 Comments

 1. No to jak nie może się z penisem kojarzyć, to niestety będę zmuszony spasować…

 2. Przyzwoitej ;). Przyjmiemy każdy projekt, ale wiadomo – że im większa rozdziałka tym lepiej. Nieważne czy to będzie bannerowate czy kwadratowe czy inne, ważne żeby spełniało funkcję jako logo :).

  Konrad zapewne jeszcze doda coś od siebie na ten temat.

 3. Z tym penisem to niezle pojechaliscie. Juz lepiej by bylo zakazac uzywania rak.

  Nie mam pomyslu, wiec wezme pewnie udzial.

 4. Miałem pomysł, ale wstępna realizacja go skreśliła :D I nie, nie był podobny do penisa. Może jutro też będę miał pomysł.

 5. Pojawiły się już pierwsze propozycje na logo, zapraszamy resztę do podsyłania grafik i dzielenia się w komentarzach pomysłami.

 6. do pierwszego czerwca włącznie, czy dziś o 23:59 termin mija?

 7. Włącznie raczej. Czyli przez cały Dzień Dziecka przyjmujemy zgłoszenia (niewielki np. godzinny poślizg też raczej nie zdyskwalifikuje ;))

 8. Wyroki zapadają na bieżąco, ostateczny podamy jakoś pewnie we wtorek. Acz ta data się może zmienić jeżeli będziemy się kontaktować z autorem celem np. poprawienia czcionki, tak żeby zaprezentować już finalny projekt.

 9. Będzie jakaś galeria wszystkich prac albo jakichś „nominowanych”? Żeby było o czym znowu natrzaskać 100 komentarzy. ;)

 10. @Jarek Obważanek: „Będzie jakaś galeria wszystkich prac albo jakichś “nominowanych”? Żeby było o czym znowu natrzaskać 100 komentarzy. ;)”

  no. i właśnie mam z tego powodu rozdarcie wewnętrzne. z jednej strony bardzo bym chiał wygrać… z drugiej… boję się, że w ogóle teoretycznie istnieje taka możliwość. bo dopiero by się zaczęło.

 11. Sasnal chciał coś dla nas zrobić, ale podziękowaliśmy, wiecie jak to jest, zaczęło by się gadanie, że gonimy za modą.

 12. zarcik będzie, tak mi sie skojarzył. Lasencja na zajęcia przygotowała wykład o młodym malarzu „chyba niemcu albo austriaku łilemmie Są-snolu”