in gry

Tylko ty możesz zgolić tę brodę!

beard crashers

„Castle Crashers”
są jedną z tych gierek na które czekam i czekam, co chwila zapominam, że na nie czekam, aby potem sobie przypomnieć, że jednak czekam i niecierpliwić się, że ile można jeszcze czekać?

Świetna grafika, czteroosobowa rozwałka w starym dobrym stylu, ino produkcja gry wlecze się i wlecze. Naprawdę, mam nadzieję, że tytuł wyląduje we wczesne wakacje na Xbox Live bo mam w planie zamęczać nim Martę. Jestem pewien, że się zgodzi, ponieważ w grze jest śliczny kotek. Rach! Ciach!

I teraz.

Zespół pracujący nad „Castle Crashers” wywodzi się bezpośrednio z kultowego już serwisu Newgrounds, na który zajrzeć musiał każdy, kto choć raz w życiu szukał jakiejś fajnej flashowej gierki. Świadomi, że powoli ich gra zaczyna dochrapywać się podobnego statusu co „Duke Nukem Forever”, to jest branżowego żartu, uruchomili bloga z informacjami o postępie prac.

A na samym New Grounds pojawiła się gierka, w której sterując rycerzykami trzeba pokonać oszalałego Toma Pulpa, jednego z członków studia Behemot, który postanowił się nie golić dopóki gra nie ujrzy światła dziennego. Rozgrywka nieco upierdliwa, ale daje przedsmak tego, co zobaczymy w „Castle Crashers”

Nikt nie kocha robienia gier tak bardzo jak małe studia.

Rach! Ciach!

Skomentuj

Comment

  1. Fajna muza i lektor w tej flashowej popierdówce. Przypominają się stare, dobre giery od Capcomu z D&D w tytule.

  2. Ano, ile ja czasu straciłem na trzeciej czy drugiej części Turtlesów na Pegasusie.

    Albo na Double Dragon 2.

    Eh!