in imprezy

WSK08 na blipie

wsk08 on da blip

Pamiętacie, jakiś czas temu pisałem o czymś takim jak Blip. Do dzisiaj nie korzystam z niego zbyt intensywnie, ale postanowiłem dać mu szansę. Tak też, jeżeli ktoś się nie wybiera na WSK, a chciałby podczas leniwej soboty przed kompem być na bieżąco informowany o tym, co się dzieje na konwencie, niech śledzi kanał dla tagu wsk08. Będziemy na niego wrzucali wiadomości oraz sprośne cytaty. Prosto z Da Łowicka Center.

Generalnie, każdy kto ma konto na Blipie i skonfigurował je ze swoją komórką może się po drodze dołączyć do relacji. Zapraszamy.

Skomentuj

Comment

 1. E, te dwa odcinki zostały wrzucone tak tylko, dla sprawdzenia jak działa :)

  Raczej więc za konkurs podziękuje.

 2. Jaki Gawronkiewicz i Śledziu… :D OMG – za późno było, a ja na serio łyknąłem rozpiskę z zeszłego roku. Starość nie radość. No to teraz się waham czy w ogóle iść bo jakoś tegoroczny plan nie porywa – może poczytam Waszego blipa i starczy?

 3. Wow, ten Blip zabił we mnie ostatnie chęci na WSK8, aż taka nuda?

 4. Maciej: no nieco, przepraszam.

  A co do nudy, no to mnie takie imprezy nieco nudzą, pokręciliśmy się z Martą godzinę, przybiliśmy kilka piątek i tyle, ile można siedzieć.

  Plus duchota itd

 5. Faktycznie impreza sympatyczna, ale jakaś taka nijaka. Emocje me wzbudziło tylko spotkanie z twórcami Pierwszej Brygady i wspominkowe o TM-Semicu z M. Rusteckim – czułem się jak dinozaur, myślałem, że to uczucie zarezerwowane dla czytelników Klossa… Miło wypadł też nieco zblazowany Trust opowiadający o tym, jak o mały włos nie zaprojektowałby Wiedźmina i że już nie rysuje nowego komiksu o nim.
  Giełda bez rewelacji. Te same nowości co w CK, ale przynajmniej parę zinów łyknąłem (Bossi&Bosso :]) Brakowało mi staroci. Liczyłem, że sobie Odmieńca#1 kupię…