in internet

Marek Kulasenski

marek kulasenski

Dopiero dziś się zorientowałem, że jeden z należących do wieloetnicznej zgrai bohaterów Octopus Pie jest Polakiem. W dzisiejszym odcinku rzucił słowo po Polsku, a przecież od dłuższego czasu w dziale z obsadą jest dostępny taki opis:

„Hanna’s ever-lovin’ Polish boyfriend. He loves Hanna so much. <3 Easygoing and mostly quiet, Marek goes along with whatever seems pretty okay. He is a student at Fordham University thanks to a scholarship from the PNA. Though he doesn’t say much, Marek seems to be wise beyond his years. Maybe. Marek has lived at Eve’s house since he donated his only mattress to Hanna. He can change a light bulb all by himself, thank you very much.”

Fajnie. Marek ogólnie jest sympatyczną postacią, całkiem odległym od archetypicznego, zapijaczonego wąsa z kiełbasą w dłoni.

Skomentuj

Comment

  1. Obstawiałbym, że gość ma coś wspólnego z MARKIEM Lachowiczem, ale on przecież ma i wąsy, i paroovke (niby-kiełbasę)!

  2. ano, ano też się tym radowałam=) w Butternutsquash natomiast, Rob krzyczy KIEŁBASA choć o jego korzeniach nie wiemy(chyba) nic.

  3. Postać Roba wzorowana jest na jednym z autorów, Robie Coughlerze i nie wygląda na to aby, aby miał coś wspólnego z Polską. Poza znajomością słowa „kiełbasa” i faktem, że facet z którym prowadzi ten komiks ma na drugi „Krzysztof” :)