in niedziela

niedziela 40

wiadomosci

Wczoraj, po raz pierwszy w życiu, byłem na slamie poetyckim. Czuję się dowrażliwiony. Sama impreza miała całkiem spory rozmach, choć w gruncie rzeczy byliśmy tam tylko chwilę.

Jak ktoś szuka następnych wartych zainteresowania komiksów, to niech przyjrzy się kolejnemu dziecku Janka Kłosowskiego. Tylko linki, bez bablania jak tutaj. Dobre do śledzenia tak na co dzień, na dłuższą metę robi się z tego kolejny katalog komiksów.

Ukazał się nowy numer Esensji.

A tymczasem Penny Arcade ma już 9 lat.

A PvP ma nową stronę i nowy system w rssie, za to powraca do starego wątku z wizytą Brenta w klinice weterynaryjnej. Tylko dla najtwardszych faninich.

Zapomniałem o tym wcześniej napisać, ale złowroga organizacja Ameby urządza koncert charytatywny dla jednej ze swoich aktywistek. Impreza o tyle warta sprawdzenia, że swój ostatni w Warszawie koncert będą grali Hundred Inch Shadow. Miałem się na to wybrać z siostrą, ale chyba nie damy rady. Bu.

Skomentuj

Comment

21 Comments

 1. KMH, zrób coś! Wyciągnij wielkie działo z wygrawerowanym „prawa autorskie” czy coś :(

 2. „Sram na zgodę autorów” – hmm…

 3. a mi się wydaje, że należy go zabić siłą miłości. jak na razie ta jego wersja nie jest jakiś wyjątkowo finezyjna i nic nie zapowiada, żeby kiedykolwiek była, więc może niech sobie sra na co chce w spokoju ducha?

  poza tym, to fajnie, że KE? ma takich radykalnych epigonów :)

 4. Viróz, w zasadzie to mogłeś od razu wkleić ten link do konta kontynuatora, skoro chciałeś kmh poinformować o tym fakcie, ale pewnie to by Ci nie nabiło parunastu wizyt, co nie?

 5. Oj jakieś nudy. Żeby chociaż nauczył się tego painta na tyle, aby dobrze wklejać.

 6. Eee? Ale po co na blogu u Viróza skoro Viróz link zapodał tutaj? Nie widzę logiki.

  A „fanowska kontynuacja” naprawdę żenująca, zaraz i ja włączę się tam to dyskusji.

 7. Rany, ten chłopak wcześniej też gwałcił Untitled Comics na digarcie

  http://kontynuacja.digart.pl/

  może to i dobrze, że ani Gonzowi ani mnie nie zepsuł się samochód w pobliżu jego domu…

 8. oj rob nie bądź takim swetrem w spodniach rany. koleś sobie wkleił linka, bo jest zadowolony, że ma bloga, chce go wypromować. czy od razu trzeba to zjadliwie wprost komentować? przecież każdy wie o co chodzi.

  i wiesz co.. zaproś mnie na urodziny to też ci wytyram połowę znajomych i pogadamy o logice wtedy. wra :p

 9. Generalnie, to wystarczy skorzystać z linka bodajże „policy violation” czy jak mu tam, i wskazać na „copyright infringment”, podając linka do oryginalnego archiwum na PCWK.

  Zwykle po trzecim zgłoszeniu administracja daje buta ciołowi i jest po sprawie.

 10. bardzo mnie rozbawiło to co ten koleś wypisuje na tym deviantarcie. Przecież to koncertowy przykład idioty. Zgłośta to co sugeruje godai, koleś zniknie i po krzyku.

 11. o rany :D:D
  aż głupio mi wklejać to co ostatnio przeczytałem:
  http://www.pbfcomics.com/

  znasz to (kurde nie pamiętam czy to wcześniej gdzieś podawałeś)? jeżeli ten pajac ci zepsół humor to polecam to na jego poprawę.

 12. cudny kontynuator

  a co do gigu to chamsko w warszawie oczywiscie -_-’