in niedziela

niedziela 34

wie s c i wiesci

Niejaki Noah Berlatsky bawi się w przerabianie planszy z Asteriksa na hmmm abstrakt formalistyczny? Formalny abstrakcjonizm? Ciekawe.

Viróz wypatrzył w Wysokich Obcasach pierwszą komiksową edycję Agendy. Niestety, mistrzem ceremonii został Orliński i opisuje komiksy sprzed kilku miesięcy, które na dodatek ukazały się w znaczy odstępie czasowym od siebie. Pewnie z jakiegoś archiwum na szybko wygrzebali, aby do tekstu o Marzenie Sowie pasowało.

Tymczasem nikt już nie wie, kto wydaje zbiorcze wydanie Osiedla Swoboda. Przez pewien moment nie było nawet pewne, czy na pewno Osiedla będzie to wydanie zbiorcze. Pewna pewność. Do słowniczka zapisujemy nowe słówko „integral„, nie mylić z interwałem.

Tonem komenatarza do czwartkowego koncertu. Było fajnie.

Wsi spokojna, wsi wesoła, więc na zakończenie link do bloga Douglasa Bota.

douglas bot

O tutaj.

A i jeszcze, w najbliższy piątek w Milanówku jest koncert Hundred Inch Shadow. Więcej informacji na plakacie. Trzy zespoły, za pięć zeta, trzydzieści minut pociągiem podmiejskim od centrum Warszawy.

Skomentuj

Comment

 1. Co do tej planszy, to jakby tego nie nazwać, jest beznadziejne.
  Mogę wpisać „integral” do słowniczka, ale kto mi poda definicję?
  No i najważniejsze – kim jest Douglas Bot? Pewnie jest kimś na tyle ważnym/dobrym/fajnym (niepotrzebne skreślić), że to pytanie pokaże mą ignorancję.

 2. Douglas Bot jest fajnie rysującym kolesiem. Tyle o nim wiem. I po zobaczeniu jego galerii ogarnęła mnie niepowstrzymania chęć podzielenia się tym linkiem.

 3. Bo chyba byłeś pierwszym, który o tym napisał, dopiero potem ruszyły się serwisy :)

 4. No to fakt, Szczecin pod tym względem to jakaś czarna dziura. No ale Berlin masz blisko :)

 5. No może nie taka czarna, bym powiedział że raczej szara :D bo grać to coś tam u nas gra, ale zabawa to raczej że tak powiem leży ;p
  A berlin niby blisko, ino że zawsze jak cos ciekawego gra to akurat puste kieszenie ;p