in niedziela

Niedziela 28

wiadomosci

Pamiętacie jeszcze taki komiks polityczny jak Chomiks?

Okazuje się, że ktoś czekał na nowe epizody przygód Komisarza Żbika z Mandragory. I gdy Śledziu zrezygnował z rysowania, fakt, że niezbyt delikatnie, to musiał się potem tłumaczyć. Teraz, Żbikiem zajął się kolejny rysownik. Problem w tym, że scenarzysta został ten sam.

Pytanie tylko, czy Mandragora wyda cokolwiek w dającej się przewidzieć przyszłości.

Mam problem, w niewiadomy sposób, zostałem odcięty do Youtube i Wrzuty. Jest to o tyle dziwne, że drugi komputer w mieszkaniu, podłączony do tego samego routera, nie ma z tym problemów. Jakieś sugestie?

Ostatnio eksperymentowałem z chlebowymi mieszankami. Za pierwszym razem wyszło świetnie, za drugim już beznadziejnie, najwyraźniej za mało drożdży wrzuciłem.

No i konsola, nadal mi nie działa. Na pocieszkę, kupiłem sobie Tony Hawk American Wasteland z pierwszego xboxa za 19 zeta, nówkę.

Skomentuj

Comment

15 Comments

  1. Myslalam, ze Chomiks zamkneli jako czesc ukladu. Tak jak zasadyzobowiazuja.pl, ktore dziwnym trafem nagle przestalo dzialac.

  2. o, american wasteland na gcn zrobiłem. przyjemna część serii. pełna błędów, ale fajnie się pyka :)

  3. W każdego Toniego się fajnie pyka. A, co do Chomiks, to ja już praktycznie zdążyłem o tym zapomnieć. Za to kumpel to sobie nawet zainwestował w koszulkę z tym czymś. Mógł frajer poczekać, to by na jakimś konwencie dostał za darmo ;)

  4. Ostatnią i jedyną częścią w którą grałem była Trójka, więc mi bez różnicy. W AW był świetny soundtrack, który jakiś czas temu Marta mi sprezentowała :)

  5. No mnie soundtrack akurat za bardzo nie siadł. No może poza kilkoma kawałkami z radia Hip-Hop ;)

  6. Hip hop w deskorolce to jakieś polskie schorzenie, które się rozprzestrzeniło dziwnym trafem :)

  7. W koncu cos ze wschodu na zachod, a nie z zachodu na wschod! Radujmy sie! ;)

  8. Wkrótce, wszyscy padną na twarz przed potęgą polskiego rapu spod znaku Meza i Verby \m/

  9. Templer: nie czytasz ze zrozumieniem, YouTube mi nie działa :)

  10. Uh, zapomniałem. Ale powiem ci, że mnie ostatnio się czasem w ogóle nie ładuje youtubowski plejer, dopiero po rifreszu.