in niedziela

niedziela24

wiadomosci

Zabawne, akurat kiedy wyjechałem z miasta, to drugi tom Authority się pojawia. Oczywiście nie jest to informacja, jaką można byłoby dostać z oficjalnej strony wydawnictwa. No bo po co.

O Żywych Trupach 4 ani słychu, ani widu. Tia.

W ogóle. Podobnie jak Szymon Holcman stękam nad marnością Gildii Komiksu i faktu, że głównie informuje o ekranizacjach komiksów. Odkryłem jednak, że jeżeli jakaś ekranizacja mnie interesuje, to nius o niej jest całkiem przydatny. Tak też, po raz pierwszy od dłuższego czasu, pojawiło się na Gildii coś, co mnie zainteresowało: plakat z Whiteout oraz link do oficjalnej strony ekranizacji Strażników. Wow.

Questionable Content ma już cztery lata.

Osiedle Marty ma jeden poważny mankament: kościół pod oknami z psychopatycznym księdzem, który rozpaczliwie stara sie przypomnieć o istnieniu świątyni poprzez pięciominutowe walenie w dzwony na msze. Nieszczęście polega na tym, że okna pokoju wychodzą bezpośrednio na ten przybytek, więc nie ma się gdzie schować przed gniewem bożego jazgotu.

The Tall Ships wyszły jakieś dziwne. Są ładne statki, ludu kupa, a dokoła stoiska z popcornem, żelkami, piwem plus zdezelowane wesołe miasteczko. Dziś ma wystąpić Gosia Andrzejewicz. To daje pewien obraz całej imprezy. Gofry były dobre. Postrzelaliśmy sobie lansiarskie foty ze statkami w tle. Że niby one są nasze. Te statki. Bo stoimy przed nimi, oczywiście.

Wczoraj oglądaliśmy z Martą relację na żywo z występu Schizmy na Przystanku Woodstock. Tak jak tego zespołu nie słucham, tak zagrali i zaprezentowali się całkiem zgrabnie. To było śmieszne uczucie, oglądać hardkorowy zespół na żywo. W sumie to samo było podczas Live Earth z AFI.

Skomentuj

Comment

  1. Wystarczy dodać do nazwy „Gildia komiksu” przymiotnik zekranizowanego i będzie spoko :)

  2. No mnie też.

    „Gniew bożego jazgotu”, to poezja.

  3. Eh, tylko, że w tym hałasie poezji za grosz. Od czasu do czasu słychać śpiewy, więc to znak, że jednak ktoś na msze przychodzi.