in niedziela

Niedziela po Piasecznie

wiadomosci

Okej, spadł deszcz. Na szczęście, dla nas, spadł akurat pod koniec występu ostatniej kapeli, która nas wczoraj interesowała. Było nieco dziwnie. Masa alkoholu, pijani goście wbijający się pod scenę z papierosami w ustach i butelkami w dłoniach. Co było o tyle smutniejsze, że robili to na występach takich kapel jak Second Combat czy Regres.

Wszystkie trzy zagraniczne kapele jakie zobaczyłem, I Know, Backsight i Second Combat, wypadły bardzo dobrze, publika się bawiła. Choć obawiam się, że dla wielu było wszystko jedno co gra i o czym śpiewają. Westchnienie. Ale te parę chwil, kiedy można było pośpiewać ulubione covery czy piosenki Regresu, wszystko wynagrodziły.

Wbrew moim obawom, Marta się zbytnio nie wynudziła. Agnieszka strzelała fotki, ale było to jej pierwsze starcie z fotografią koncertową, więc nie za wiele widać. A Ameba sprzedawała oranżadę.

A co do komiksów…

Lipiec chyli się ku końcowi, a następnego Authority nie ma. O niespodzianko. Nie żebym jakoś szczególnie na nie czekał, po prostu, skoro już chcę wspierać nowo powstające wydawnictwo, to fajnie by było, gdyby wydawało jednak jakieś komiksy. Albo było przynajmniej w stanie poinformować swoich klientów o bieżącej sytuacji. Złudne nadzieje.

Zazwyczaj nie lubię za bardzo informować o nowych polskich projektach. Bo albo padną po pięciu odcinkach, albo okażą się kupą. Czasem, na szczęście, okazują się kupą i padają po pięciu odcinkach. Nie mniej, myślę, że temu jednemu warto się przyjrzeć.

Za tydzień wybieramy się z Martą na Tall Ship Races do Szczecina. Podobno będzie można zobaczyć tam wysokie statki. No no.

Skomentuj

Comment

 1. Zjadles „jedno” w drugim akapicie bejb. ;)

  BTW, sprzedalam wszystkie oranzady!

 2. oo, kmh w szczecinie, a mnie nie bedzie. snif. myslalem, ze sie pomiziamy.

 3. no właśnie też żałuje żeś w skandynawii:(

 4. ahh, no i sie niestety nie spotkalismy, bo infmoracje o tym, ze bedziesz w koszulce Tru Colors odczytalem dopiero w niedziele :(
  a nawet Ciebie widzialem (no chyba, ze ktos jeszcze mial taki tiszert), z jakas ladna dziewczyna ;)
  bardzo milo bede wspominal ten festiwal, ale nie podobala mi sie pijana publicznosc, ktora piwo pod scena rozlewala :/
  ale Regres, Backsight, Daymares i Second Combat moim zdaniem zmiazdzyli :D
  pozdrawiam!

 5. Jeśli z ładną, to musiałem być ja:)