in koncerty

6 powodów…

Kawałek plakatu

…dla których warto wybrać się na szóstą edycję Open Hardcore Fest do Piaseczna. Festiwal odbędzie się w sobotę 28 lipca 2007 roku oczywiście.

1. Tegoroczny zestaw prezentuje się dosyć ciekawie

12.00-12.40 Six Pack
12.40-13.20 Daymares
13.20-14.00 I Know
14.00-14.30 Backsight
14.30-15.30 Second Combat
15.30-16.30 Regres
16.30-17.30 Eye For An Eye
17.30-18.30 Hoods Up
18.30-19.30 Schizma
19.30-20.30 The Tangled Lines
20.30.-22.00 Confronto

więc każdy znajdzie tu coś dla siebie

2. Piknikowa atmosfera

Festiwal tradycyjnie odbędzie się w miejskim parku w Piasecznie przy ulicy Chyliczkowskiej. Zielone drzewa, zielona trawa, sporo wolnej przestrzeni na grę w piłkę, rzucanie freesbee. Zawsze można usiąść na trawie i sobie odpocząć, pogadać. Wszyscy są przyjaźni, ale nie na tyle, aby biegać za tobą i prosić cię o zrzutkę na piwo. Jak to zazwyczaj ma miejsce na Przystanku Woodstock.

3. Żarcie

Na feście będzie mnóstwo pysznego, mniej lub bardziej wegetariańskiego żarcia. Ciasta, burgery, szaszłyki, samosy, co kto chce. Najczujniejsi zajmą miejsce w kolejce już wcześniej. Jak co roku to właśnie tu zjeżdża się najwięcej niezależnych dystrybucji, wytwórni i sklepikarzy. Tony płyt, zinów, koszulek czy innych gadźetów czekają na was.

4. Pogoda

Podczas festiwalu zawsze świeci słońce, mimo że dokoła zbierają się chmury. Jeżeli jest za gorąco, można się schować w cieniu licznych drzew.

5. Ludzie

To największy w polsce festiwal poświęcony muzyce hardkorpank. Spotkasz tu wszystkich: zblazowanych hardkorowców, spitych pankowców, znudzone emoksiężniczki, groźnych tafgajów i całą masę różnych przypadkowych osób. Czasami napatoczy się jakiś podpity emeryt, który postanowi stanąć tuż pod sceną z gołym brzuchem, ale nie jest to nic skrajnie uciążliwego. Z festu na fest zwiększa się niestety ilość alkoholu spożywanego przez publiczność, ale jest to po prostu odzwierciedlenie panującego obecnie na scenie trendu. Wszyscy stroją groźne miny, ale w gruncie rzeczy włos nikomu z głowy nie spadnie. No i przede wszystkim, będę tam i ja.

6. Cena

Jak co roku, festiwal jest za darmo. Piaseczno jest niecałą godzinę komunikacją miejską od centrum Warszawy. Dojazd jest łatwy i niezbyt uciążliwy.

Dojazd z Warszawy: autobusy 709 i 727 (metro Wilanowska) lub pociągiem podmiejskim z dw. W-wa Środmiescie, Zachodniego, Wschodniego

Cóż rzec, będzie to już moja piąta edycja festiwalu. Druga na którą zabieram moją groźną siostrę, Agnieszkę oraz pierwsza na którą odważy się pójść Marta. Na stoisku Vivy indoktrynować będzie was Ameba. Słowem, będziemy tam zwartą i silną ekipą.

Już za tydzień!

posi

Skomentuj

Comment

  1. Nie bede na stoisku Vivy w tym roku. ;) Bede siac propagande na polu wroga jak partyzantka! Bede sie aktywizowac towarzysko! Bojcie sie Bakunina!

    Muahahahaha!