in niedziela

oczko niedziela

wiadomosci.gif

Mitch Clem wreeeszcie zabiera się do przerysowania starych odcinków Nothing Nice To Say i wydania ich na papierze. 120 pasków, 40 bonusów i okładka będąca przerysowaniem jedynego słusznego zdjęcia jedynego słusznego zespołu.

Czwarta część antologii Flight jest już w do kupienia. Kiedy ja to nadrobię wszystko. Tutaj można się bliżej zapoznać z tym cudeńkiem.

Drużyna Netkolektywu też daje o sobie znać. Drugi numer ma wyjść na MFK w październiku, na razie można się zapoznać jedynie z okładką. Lub jej wstępną wersją.

CDProjekt zaprezentował dwie plansze z Wiedźmina Truścińskiego:

Strony, które możecie obejrzeć poniżej to fragment albumu przedstawiającego wydarzenia z pierwszego tomu sagi: „Krew Elfów”. Są to czarno białe szkice, komiks w ostatecznej wersji będzie kolorowy.

Jak się okazuje, wiadomość ma już ponad tydzień. 75 komentarzy na ichnim forum. Hm. Ciekaw jestem w jakim to nakładzie puszczą. Tak czy siak, wygląda całkiem zgrabnie, co nie jest jakąś tam niespodzianką. Trzeba będzie wskrzesić Fanów Wiedźmina Na Rzecz Dobrego Wizerunku Wiedźmina, aby zaczęli bacznie przyglądać się dalszemu rozwojowi wydarzeń.

Skomentuj

Comment

  1. Te strony „wiedźmina” zapowidają się naprawde nieźle. Nie mogę się doczekać całego zeszytu. Napewno go kupię. Mam sentyment do tej postaci. :D

  2. Niech żyją Fani Wiedźmina Na Rzecz Dobrego Wizerunku Wiedźmina. Niech żyją.

  3. Choć musiałem zajrzeć do archiwum, aby sobie przypomnieć właściwą nazwę:)

  4. No, plansze z Wiedzmina swietne. W gre nie zagram (bo i tak u mnie nie ruszy, ech), to chociaz komiks przeczytam ;)