in niedziela

niedziela 20

wiadomosci.gif

Ukazał się nowy numeru Komikzu. W środku jest recenzja Siostry Jolantu, komiksu, o którym sądziłem, że zna go dwadzieścia osób. A tu proszę, tekst w internecie. Nie mam pojęcia, czy zostały jeszcze jakieś egzemplarze, ja kupiłem toto rok temu. Zainteresowani mogą szukać informacji w distrze Revenge Of The Nerds.

To trochę dziwne uczucie patrzeć, jak komiksy, jeszcze cztery lata temu stojące masowo na sklepowych półkach, teraz są traktowane jak białe kruki. Proszę, pierwsze Sto Naboi za 100 zeta. Trzykrotna wartość ceny okładkowej:

100naboiallegro.jpg

Nigdy nie patrzyłem na kupowane przez siebie komiksy jako na inwestycję na przyszłość, ale może, gdy nadejdą ciemne dni, sprzedam wszystko i może będę miał na bilet do Australii. Swoją drogą, jakby ktoś chciał kupić obie części Sandman: Dom Lalki, to niech da znać.

Ogólnie trwają wakacje, nuda i nieco posuchy. Wczoraj o północy czasu polskiego na koncercie Live Earth w Nowym Jorku wystąpiło Afi. Zagrali Love Like Winter i Miss Murder. Tak też, z tej okazji Days of the Phoenix. Ten zespół nie ma słabych płyt, taka prawda.

Skomentuj

Comment

  1. ale przeciez Mandragora np wyprzedaje swoje komiksy za jedna trzecia ceny. wiec z drugiej strony moze sie okazac ze za kilka lat kupisz sobie za swoja kolekcje bilet do milanowka.

    francuzi tyle razy pokazywali fragmenty koncertu madonny i pussycat dolls ze zasnelam kolo 1 w nocy. z reszta o AFI nic nie wpsomnieli nawet.ciagle tylko madonna i madonna.

  2. Wyprzedaje to, co się słabo sprzedało przecie.

    Madonna mi jakoś umknęła, ale załapałem się wcześniej na Rihanne:)

  3. A ja szukalem McFLy z Tokio i nigdzie nie moglem tego zlapac. Buuu :(