in niedziela

niusy

niedziela

Jak pewnie już większość z Was wie, ruszyła trzecia edycja Bitew Komiksowych. Skład jak zwykle dosyć zróżnicowany, cała impreza ma trwać z półtora roku. Nowością jest zmiana reguł samych pojedynków. Zrezygnowano z czerstwych żartów na temat przeciwnika na rzecz odgórnie narzuconego tematu starcia, nieco jak na starym dobrym wrakowym konkursie na pasek.

Wyszedł też wreszcie nowy numer KaZetu. Większych prób modernizacji nie widać, może poza dołączeniem do numeru paru komiksów do przeczytania.

Po zaledwie dziesięciu premierowych odcinkach Sofasurferz zostało zawieszone. Na czas nieokreślony.

Ze smutnych wieści: Bossi i Bosso wystąpili po raz ostatnii. Wiadomość niby sprzed tygodnia, a nadal smutna.

No ale, nowy sezon The Movie ruszył.

Ktoś mi zwinął sprzed nosa na allegro pięć tomów Armady. Zemsta będzie moja. Kiedyś.

Skomentuj

Comment

 1. nie wiem dlaczego mam wrażenie, że bitwy straciły sens, swoją niepowtażalność. Bo jaka jest teraz różnica między btwami a konkursem z wraka (gildii)? Ja już wolałem wyśmiewanie innych.

  Zawieszono sofasurferz? Dobrze im tak. Kiedyś usunęli mój komentarz ;)

 2. E, z tej niepowtarzalności nie wychodziło nic ciekawego w gruncie rzeczy. A tak, może wyjdzie coś fajnego, skoro konkurs wrakowy jest zabunkrowany na forum.

  Jaki komentarz?:)

 3. Spamerski, jak wszystkie moje. Trzeci odcinek komentowałem, jak dzień później nie zobaczyłem swojej wypowiedzi zbojkotowałem ten komiks.

  Co do bitew, to po co robić kolejny konkurs tego typu? Po co powielać tę samą ideę? A ostatecznie, co ciekawego mogłoby wyjść z tej zmiany?

 4. nie usuwamy komentarzy. Przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo. Jeśli był jednym z pierwszych i się „przewinął” to po prostu znikł. Mogę Ci z ręką na sercu fafkólcu powiedzieć, że autorzy SS nie usuwają żadnych komentarzy. Chyba, że admini strony ale nie sądzę…

 5. „fafkólcu”? no i jeszcze mnie obrażają!
  W takim razie trochę marnie zrobilicie z tymi komentarzami