in niedziela

Niedziela 13

wiesci

Dziś chciałbym zaingurować nowy zwyczaj na tej stronie, myślałem o nim już od jakiegoś czasu, teraz wreszcie nadarzyła się okazja. Jak pewnie zauważyliście, zmienił się nagłówek, tym razem narysował go znany ze Stachanowca Qrjusz. Za jakiś czas też się zmieni, a ze zbioru tych ilustracji wyjdzie całkiem zgrabna galeria. Przynajmniej tak sądzę.

W tym tygodniu nic szczególnego nie przykuło mojej uwagi w komiksowym światku, no może poza wywiadem z Truścińskim i Parowskim na gram.pl. Choć juz przebrnięcie do jego końca przerosło moje możliwości.

Zief, jakiś sezon ogórkowy.

Skomentuj

Comment

 1. i te nagłówki to tak w nieskończoność się będą zmieniać? czy w końcu galeria zostanie zamknięta a top będzie losowy? W każdym razie fajny pomysł.

  A sam też kiedyś narysujesz sobie top? :)

 2. Top na pewno nie będzie losowy, a zmieniać się będzie dopóki chętnych starczy :)

  Może kiedyś narysuje, ale raczej nie prędko:)

 3. Zacząłem czytać ten wywiad, bo uwielbiam Wiedźmina i ciekawi mnie ten nowy komiks, ale nie wyrobiłem z czytaniem całego. Chociaż daleko doszedłem. Odpadłem chyba na 9 stronie :D

  Czytałeś te starsze komiksy z Wiedźminem?

 4. Czytałem, i jak chcesz, mogę Ci je tanio sprzedać, są w twardej oprawie :)

 5. Nie chcę, mam oba tomy (również w twardej oprawie), które mi chrzestna kiedyś na święta kupiła :D Tak poprostu chciałem rozmowę zagaić :D

 6. Osobiście żałuje, ze tyle na to wydałem. Strasznie słabe są te komiksy.

 7. No mnie zaskoczyła cena jak spojrzałem na okładkę. W porównianiu z filmem nie jest taki zły. Ale dobry też nie jest.
  Po tych nowych albumach też wiele dobrego bym się nie spodziewał. Cały pięcioksiąc w 300 stronach zamknąć to troche dużo skrótów. Jednak rysunki powinny być fajne.

 8. i tak rodzi sie nowa swiecka tradycja. Przewrotna myśl mnie naszła. Wziasc 100 cytatów z „Misia” i zrobic z nich komiks. jeden cytat jeden rysownik. Tylko jak narysowac antracyt?