in niedziela

niedziela dziesiąta

waidomosci

O tygodniu ów!

Kolejny autor wcześniej publikujący w Produkcie uruchomił bloga. Tym razem jest to Kamil Kochański, czyli Kurt. Do pełenego zestawu brakuje już chyba tylko Clarenca.

A tymczasem bloga zamknął Robert Adler. Powody pozostają bliżej nieokreślone. Jak ten czas leci, dwa lata minęły jak szast prast. Gdy piszę te słowa liczba żałobnych komentarzy dobiła już do 200. Mój ulubiony to „ABW go zwinęło”. Tak czy siak szkoda, pozostaje mieć nadzieję, że może pojawi się jakiś nowy, konkretniejszy projekt.

Na pocieszenie, jest już nowy odcinek Platinum Grit. A tam ni stąd ni zowąd, masturbująca się Nils. Dziwne.

No i hej, Superman jest Serbem!

No i jednak jest jakaś sensowna fotka z występu Hundred Inch Shadow. Kto zgadnie gdzie jest Wally wygrywa uścisk mojej dłoni na koncercie Hatebreeda pod koniec czerwca w Warszawie. Hatebreed to jedna z tych nudnych kapel, która brzmi ciągle tak samo, jest słuchana przez tłumy pozerów, a i tak jest fajna.

W piątek była na Polsacie ekranizacja From Hell Moora z Johnym Deepem, niestety na tyle późno, że usnąłem w połowie. Marta dotrwała do końca, i bardzo jej się podobało.

Długi weekend spędzam u Marty w Szczecinie, z raczej ograniczonym czasem przed kompem, tak też, do zobaczenia w piątek – sobotę. Rock on.

Skomentuj

Comment