in niedziela

niedzielne niusy #6

pisanka

Wbrew pozorom, nie jest to młodsza siostra Joanny Brodzik, ale moja.

Faith Erin Hicks, autorka takich hitów jak Demonology 101 oraz Ice wydaje swój pierwszy papierowy komiks. Rzecz ma się ukazać dopiero w listopadzie a nazywa się Zombies Calling. Trójka studentów na uniwersyteckim kampusie opanowanym przez hordy zombie. Mała dawka już od dawna krąży po sieci, drukiem ma się ukazać pełnometrażowa historia. Akurat jak znalazł na Święto Zmarłych.

Apropos zombie, gram ostatnio w Dead Rising. Sporo żonglowania filmowymi konwencjami i satyry na konsumpcjonizm dzisiejszych czasów.

Z innej beczki. W sumie było wiadomo o tym od dawna, ale teraz goście z działu promocji CDProjektu postanowili o sobie przypomnieć. Premiera pecetowego Wiedźmina już na jesieni, towarzyszyć ma jej między innymi ukazanie się komiksu o przygodach wiedźmina. Rysunek Truściński, co brzmi fajnie, scenariusz Parowski, co już fajnie nie brzmi. Nie wiadomo niestety na co, znowu wydają tą starą kupę z rysunkami Polcha. Naprawdę nie wiem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to mogę tanio sprzedać wydanie w twardej oprawie z 2001.

Hmm wygląda na to, że tak czy siak ta notka jest pełna żywych trupów.

No a skoro mamy Wielkanoc, to żeby pozostać w konwencji należy pamiętać, że Jezus Nienawidzi Zombie. A tu kilka przykładowych plansz.

Wesołych Świąt, ho ho ho.

Skomentuj

Comment

  1. Przekaże, albo pewnie sama przeczyta:)

  2. miło zobaczyć, że Twoja siostra jest o niebo ładniejsza od Ciebie :)