Komiksy · Filmy · Gry · Anime · Manga · Muzyka · Książki · TV · Wywiady · Warszawa

Enter Steve


internet · komentarze 2

Enter Steve

Aż trudno mi w to uwierzyć, ale w Questionable Content zaczęło się coś dziać. Jacques postanowił w 816 odcinku powrócić do postaci Steva, tym razem z bokobrodami, odświeżając nieco aktualną konwencję polegającą na luźnych gadkach za ladą kawiarni. Pojawił się, po raz pierwszy od dobrych trzystu odcinków wątek romantyczny!

Zostawiając Martena z Dorą i Faye w tle, na pierwszy plan wypłynął Steven z moją ulubioną aktualnie bohaterką, Penelopą. Przypomnę, Steve jest tym przyjacielem Martena, który lepiej radzi sobie z kobietami. Przynajmniej do czasu jego ostatniego związku z niejaką Ellen. Natomiast Penelopa jest być może tajemniczą superbohaterką roznoszącą pizze w lokalnej pizzerii, aktualnie jednak pracuje w Coffea of Doom.

Enter Steve

Tak też, gdy ta dwójka się spotkała i wszyscy liczyli na dalszy flirt, Jacques zrobił to co zwykle, wprowadził kolejną żeńską postać do komiksu. Dwunastą już. I zrobiło się wreszcie ciekawie, i znowu czekam na następny odcinek. I nawet pisanie się Jephowi poprawiło nieco, jak choćby gadka o tym, co znaczy egzotyczność dziewczyny.

Tak czy siak, jest dramat omyłek! Yeah!

Rany, zaraziłem czytaniem Questionable Content sporo osób z mojego otoczenia, ale praktycznie większość odpadła znudzona. Ja jednakże czekałem i wierzyłem… harr

A w 813 odcinku pojawiła się, dziwnym trafem, Marta. Podejrzane.

komentarze 2

  • wojewoda

    też się cieszę, że wreszcie się ruszyło, bo miałam juz coś takiego, ze nie zaczynałam dnia od zobaczenia, co tam w QC. A teraz znów tak robię ;)

Dodaj komentarz