in teledyski

New Radicals

Jedną z niewielu rzeczy, jaka kojarzy mi się z czasami w podstawówce, jest właśnie ten klip. Uwielbiałem go jak i samą piosenkę. W gruncie rzeczy zapomniałem o niej, aż w czwartek rano, w krótkim odstępie czasu puszczono go zarówno w Zetce jak i w Trójce. Znak.

Sami New Radicals okazali się zespołem jednego przeboju. Album wyszedł w 1998 roku, singiel, You Get What You Give w 1999. Krótko po tym, wokalista i lider zespołu, Gregg Alexander rozwiązał projekt. Pamiętam, że było mi całkiem smutno z tego powodu wówczas.

Choć może to i dobrze, kto wie jakby potoczyły się losy świata, gdyby utrzymała się moda na te debilne kapelusiki.

Wake up kids
We’ve got the dreamers disease

Skomentuj

Comment

  1. fashion shoes with beck and hanson…

    ]stare dzieje, klip uwielbialam, ale wokalista mnie wkurvial..

  2. do mnie wrócił dzięki youtube, gdzie przez przypadek znalazłem ich jedyny live. zespół jednego utworu, dwóch..trzech. zgadza się, ale miło do tego wrócić. stare, dobre czasy.

  3. Też pamiętam tę piosenkę z czasów podstawówki. Długo zapomniana ale przypomniana dzięki nocnej vivie polska, gdzie jakieś starocie leciały…

  4. wokal momentami łudząco podobny do Jaggera. Akurat ten klim nie otwiera mi sie i nie iwem co to za piosenka. Mówie to na podstawie przesłuchania „You Get What You Give” :P

  5. New Radicals – Mother We Just Can’t Get Enough kawałek kojarzący się z najpiękniejszym okresem mojego życia… Ech… To se nevrati… Szkoda.