Komiksy · Filmy · Gry · Anime · Manga · Muzyka · Książki · TV · Wywiady · Warszawa

New Radicals


teledyski · komentarzy 5

Jedną z niewielu rzeczy, jaka kojarzy mi się z czasami w podstawówce, jest właśnie ten klip. Uwielbiałem go jak i samą piosenkę. W gruncie rzeczy zapomniałem o niej, aż w czwartek rano, w krótkim odstępie czasu puszczono go zarówno w Zetce jak i w Trójce. Znak.

Sami New Radicals okazali się zespołem jednego przeboju. Album wyszedł w 1998 roku, singiel, You Get What You Give w 1999. Krótko po tym, wokalista i lider zespołu, Gregg Alexander rozwiązał projekt. Pamiętam, że było mi całkiem smutno z tego powodu wówczas.

Choć może to i dobrze, kto wie jakby potoczyły się losy świata, gdyby utrzymała się moda na te debilne kapelusiki.

Wake up kids
We’ve got the dreamers disease

komentarzy 5

 • fashion shoes with beck and hanson…

  ]stare dzieje, klip uwielbialam, ale wokalista mnie wkurvial..

 • do mnie wrócił dzięki youtube, gdzie przez przypadek znalazłem ich jedyny live. zespół jednego utworu, dwóch..trzech. zgadza się, ale miło do tego wrócić. stare, dobre czasy.

 • gosieque

  Też pamiętam tę piosenkę z czasów podstawówki. Długo zapomniana ale przypomniana dzięki nocnej vivie polska, gdzie jakieś starocie leciały…

 • wokal momentami łudząco podobny do Jaggera. Akurat ten klim nie otwiera mi sie i nie iwem co to za piosenka. Mówie to na podstawie przesłuchania „You Get What You Give” :P

 • Martin Krivy

  New Radicals – Mother We Just Can’t Get Enough kawałek kojarzący się z najpiękniejszym okresem mojego życia… Ech… To se nevrati… Szkoda.

Dodaj komentarz