Komiksy · Filmy · Gry · Anime · Manga · Muzyka · Książki · TV · Wywiady · Warszawa

Kartka Świąteczna


gry, varia · komentarze 4

Przód

Dzisiaj w swojej skrzynce pocztowej znalazłem kartkę z życzeniami świątecznymi od mojego kumpla, Geralta, Wiedźmina. Z Rivii oczywiście. Geralt pisze:

„Cześć Konrad!
Chciałbym Ci z okazji nadchodzących świąt życzyć wszystkiego najlepszego, nawet jeśli tak naprawdę ich nie obchodzisz. Ja w sumie też, w końcu jestem wiedźminem, nie wierze w narodziny Świętego Mikołaja. Trzymaj się ciepło.

Geralt Wiedźmin. Z Rivii”

O i jest pe-es!

„ps. Mam nadzieję, że Twoja dziewczyna, nie wyśmiała Cię gdy jej powiedziałeś, że dostaniesz kartkę ode mnie. Twój G.”

Powiem tylko: HA!

Tył

No ale już poważnie, ta kartka świąteczna jest kolejnym promocyjnym zabiegiem CDProjektu. Przed świętami na oficjalnej stronie gry Wiedźmin można było podać swój adres i dostać życzenia. Formularz wypełniłem jakoś na początku grudnia, doszło dopiero teraz.

Miła rzecz, a jeżeli rozsyłali to w takiej ilości po całej Europie, to się nie dziwie obsuwie. Może w przyszłości będzie można kupić Panią Domu z wiedźmińskim amuletem.

Środek
Mój egzemplarz ma nabity numer 3843, życzenia są w ośmiu językach, polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, węgierskim(?), czeskim oraz słowackim. Choć tych dwóch ostatnich nie rozróżniam. Jest też autograf Michała Kicińskiego z CDP.

Fajna rzecz, podejrzewam, że pokemony z oficjalnego forum dyskusyjnego wpadły w ekstazę. No chyba, że coś się zmieniło przez te dwa lata odkąd ostatni raz tam zajrzałem.

Nadal mam cichą nadzieję, że jeżeli gra wypali, to zawita też na X360.

komentarze 4

  • hahahahahahahahahha muhuhuhuhuhhuhuh heheheheheheh mmmmmmmmmmmm.. hihi.

  • oj Ty to jesteś taka.

  • też dostałem, ale wcześniej od Ciebie – jakoś na początku stycznia, nr 1355

  • konradh

    swoją drogą jestem ciekaw ilu kartek zostało wysłanych za granicę hm

Dodaj komentarz