in gry, varia

Kartka Świąteczna

Przód

Dzisiaj w swojej skrzynce pocztowej znalazłem kartkę z życzeniami świątecznymi od mojego kumpla, Geralta, Wiedźmina. Z Rivii oczywiście. Geralt pisze:

„Cześć Konrad!
Chciałbym Ci z okazji nadchodzących świąt życzyć wszystkiego najlepszego, nawet jeśli tak naprawdę ich nie obchodzisz. Ja w sumie też, w końcu jestem wiedźminem, nie wierze w narodziny Świętego Mikołaja. Trzymaj się ciepło.

Geralt Wiedźmin. Z Rivii”

O i jest pe-es!

„ps. Mam nadzieję, że Twoja dziewczyna, nie wyśmiała Cię gdy jej powiedziałeś, że dostaniesz kartkę ode mnie. Twój G.”

Powiem tylko: HA!

Tył

No ale już poważnie, ta kartka świąteczna jest kolejnym promocyjnym zabiegiem CDProjektu. Przed świętami na oficjalnej stronie gry Wiedźmin można było podać swój adres i dostać życzenia. Formularz wypełniłem jakoś na początku grudnia, doszło dopiero teraz.

Miła rzecz, a jeżeli rozsyłali to w takiej ilości po całej Europie, to się nie dziwie obsuwie. Może w przyszłości będzie można kupić Panią Domu z wiedźmińskim amuletem.

Środek
Mój egzemplarz ma nabity numer 3843, życzenia są w ośmiu językach, polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, węgierskim(?), czeskim oraz słowackim. Choć tych dwóch ostatnich nie rozróżniam. Jest też autograf Michała Kicińskiego z CDP.

Fajna rzecz, podejrzewam, że pokemony z oficjalnego forum dyskusyjnego wpadły w ekstazę. No chyba, że coś się zmieniło przez te dwa lata odkąd ostatni raz tam zajrzałem.

Nadal mam cichą nadzieję, że jeżeli gra wypali, to zawita też na X360.

Skomentuj

Comment

  1. hahahahahahahahahha muhuhuhuhuhhuhuh heheheheheheh mmmmmmmmmmmm.. hihi.

  2. też dostałem, ale wcześniej od Ciebie – jakoś na początku stycznia, nr 1355

  3. swoją drogą jestem ciekaw ilu kartek zostało wysłanych za granicę hm