in komiksy

Paroovkowy blog

Jednoręcy bandyci

Jak usłużnie poinformowali dziś pionierzy sensownej promocji internetowej w światku polskiego komiksu, Kultura Gniewu, ruszył blog Człowieka Paroovki.

Na blogu mają się znaleźć informacje na temat nadchodzącego drugiego albumu z przygodami Paroovki i reszty dzieci Marka Lachowicza i Tomka Kuczmy, paski, bonusy i różnego rodzaju atrakcje, które mają przykuć naszą uwagę do komiksu i namówić nas do zakupu.

Mnie nie trzeba namawiać.

Jeżeli ktoś jeszcze na świecie nie zna Człowieka Paroovki, Grandy Bandy, Gansu Wąsaczy, Czopków czy Pana W. to niech zajrzy na oficjalną stronę komiksu, zerknie na parę przykładowych plansz i przejrzy konto Marka na digarcie. Sam pierwszy zeszyt można kupić chyba nawet w Empikach. A już na pewno można go znaleźć w internetowych sklepach komiksowych. Nie wiem już niestety, jak jest z dostępnością małego albumiku z przygodami Pana W i Gangu Wąsaczy, który kiedyś został wydany przez „wydawnictwo” Gil i ska.

Pierwszy album z jak zwykle cudownymi kolorami autorstwa Kuczmy zebrał sporo dobrych recenzji, chyba tylko jeden Żulczyk się wyłamał i nie zrozumiał konwencji. No cóż, ja Paroovkę znam jeszcze z Produktu, więc brak mi obiektywności.

Badzik

Skomentuj

Comment

 1. ba ba ba!

  w sumie to bym zakupił jakieś nowe wzory, Ty masz je na składzie czy KG?

 2. kg. wzory są 4. paroovka, kazia, mirka, grzyb. ale spoko. wymyśli się coś nowego na kolejną premierę

 3. oł. tylko że na WSK to bardzo możliwe że się nie wyrobimy z premierą niestety :/

 4. ja też chcę taką przypinkę!!

  Kąrat, pamiętasz że mam urodziny na początku marca? :> I że będę wtedy w wawie? :D :D

 5. jasne, pamiętam o tym dzień w dzień:)

Webmentions

 • Świt nowych czasów 01/16/2007

  […] Parę dni potem pojawił się wcześniej opisywany przeze mnie blog Człowieka Paroovki. Niedawno natomiast na szerokie wody internetu wypłynął Myszkowski oraz KRL. W między czasie z oddzielnym blogiem wystartował również i samŚledziu. […]