in varia

Bon Echo Action

Od momentu pojawienia się „stabilnej” wersji Firefoxa 2.0, mój Firefox, po zakończeniu instalacji, przestał być stabilny. Zaczął się mocno wieszać, zwalniać, oraz przedewszytkim, wyłączać się. Jakie są tego przyczyny, nie wiem. Rozżalony zainstniałą sytuacją udałem się do ojca, który z wrodzonym sobie spokojem odrzekł, że on nie ma takich problemów i jest wielce zdziwiony. Na koniec rzucił żebym zajrzał na mozzillowego ftpa w poszukiwaniu prawdy w katalogu Nightly. No i znalazłem.

Prawda nazywa się Bon Echo i jest ciągle aktualizowaną następną wersją FireFoxa. Zainstalowałem, wtyczki wszystkie działają, działa szybko i na razie wyłączyła się tylko raz. Co jest pewnym postępem przy czterech padach dziennie FF2. Moja euforia nie trwała długo. Właściwie skończyła się wraz z momentem zajrzenia na polską stronę xboxa, co też tam u nich nowego słychać. Pomijając fakt, że tradycyjnie już, u nich nie słychać zgoła nic, to moim oczom ukazał się taki widok:

Bon Echo vs Xbox

Na początku pomyślałem sobie: „oho, css poszedł im wpizdu”. Po chwili okazało się, że poszedł raczej mi, i że problem dotyczy całej witryny xbox.com. Na razie z tym samym spotkałem się jedynie na Katzie:

Bon Echo vs Katz

Dziwności

Skomentuj

Comment

  1. nie placz bejbe. to na pewno sprawka podstepnych niebieskich ninja spod sztandaru ie! badz twardy, a zostawia Cie w spokoju.