in teledyski, telewizja

Co jest lepsze od girlsbandu złożonego z nastolatek?

Większość z Was powie wywracając ocami „cokolwiek”. Święta racja. Jednak z tego cokolwiek, jedną z fajniejszych rzeczy są girlsbandy złożone z babek dobijających do trzydziestki. I bynajmniej nie mam tu na myśli podświadomej rządzy zobaczenia reunionu Spice Girls. Niech odejdą hen w przeszłość. Mówię tu o Sugababes, a właściwie o ich ostatniej płycie.

Ok, chodzi mi wyłącznie o teledyski do singli promujących ich dwie ostatnie płyty: Taller in More Ways oraz Overloaded

Nawet jeżeli same Sugababes są odemnie raptem dwa lata starsze. Właściwie tylko jedna jest TAK stara, reszta jest w wieku Ady. Pomyśl Ada, ile już czasu zmarnowałaś na naukę francuskiego, zamiast tego mogłabyś być członkinią Sugababes. Choć wtedy raczej głupio by mi było oglądać te teledyski.

Hyhy

Push The Button:

Easy:

Eh, szkoda youtubowej jakości. Takie są koszty życia bez kablówki – oglądanie teledysków w internecie.

Sam nie wiem, to za co lubie tegu typu zespoły, to fakt, że gdy śpiewają o seksie, a w sumie nie śpiewają o niczym innym, to brzmią całkiem wiarygodnie. Przynajmniej wiarygodniej niż banda szesnastolatek. I te ich „Oooooooh”.

Hej, czy ja się zastanawiam nad wiarygodnością popowego zespołu z castingu?

Lubie te teledyski także za pracę jaką styliści włożyli w opakowanie tych babek, nawet jeżeli widać, że czerwony sweter na „Push The Button” jest związywany w supeł na plecach aby bardziej przylegał do ciała Heidi Range. To nie jest tak, że ja wiem, która jest która, po prostu sprawdziłem w Wikipedii i się dowiedziałem. Jestem niewinny. Nawet pisząc to teraz już nie pamiętam, że Heidi to blondynka, Armelle brunetka a Keisha murzynka. Na na na nie pamiętam.

Jednakże All Saints jest już w całośći złożone z trzydziestolatek. I też ma fajny nowy klip. Nie mówiąc już o ciuchach. I akcesoriach. Oczywiście.

Rock Steady:

Dzięki takim zespołom jak All Saints i Sugababes przestaję bać się starości w gruncie rzeczy. No Kylie też robi swoje.

Skomentuj

Comment

 1. Ejnojakto, ludzie z rocznika 1983 są już „TAK starzy”? Czuję się nieswojo ;(

  A tak w ogóle to chyba domena kekomiksu Wam wygasła.

 2. Hym, teoretycznie powinna była wygasnąc w lutym…

  no nic trudno.

 3. Rob jest jednym z tych ludzi ktorzy codziennie wchodza na kekomiks? uau, nawet ja nie przejawialam takiej manii, hihi.

  ekhm, sugababes sa fajne, jeden z niewielu popowych girlsbandow jakie lubie. w sumie to jedyny.

 4. Wcale nie wchodzę codziennie na kekomiks. Zachodziłem tam tylko wtedy, gdy zszargany życiem w mądrościach Gonza i kmh starałem się znaleźć ukojenie i wskazania na dalszą drogę… No dobrze, czyli tak właściwie to codziennie.

  Co ja miałem aha – o Sugababes usłyszałem dopiero z okazji reklamy TAK TAK, gdzie wykorzystano fragment „Push The Button”. Ta w moim wieku jest całkiem fajna.

 5. omatko! moze jeszcze mnie gdzies zechca????!!!!!

 6. No gdzieś cie może zechcą. Ale gdzie?

  Może na reunion tercetu erotycznego

  hyy hyyyyy

 7. ej, nie wiedziałam że all saints jeszcze się kupy trzymają O_o

 8. no w sumie to jest ich reunion. niejako.